Кіберспорт можуть включити до списку Олімпійських ігор

Čytaty latynkoju
Кіберспорт можуть включити до списку Олімпійських ігор

Кіберспорт може стати частиною Олімпійських ігор. Але це відбудеться не під час найближчої олімпіади, спочатку потрібно вирішити кілька організаційних питань.

Чому кіберспорт можуть включити до Олімпіади

МОК визнав, що кіберспорт демонструє стрімкий розвиток, особливо серед молоді в різних країнах. Він може забезпечити платформу для взаємодії з олімпійським рухом. Відзначається, що кіберспортівні змагання можна розглядати як спортивну діяльність. Гравці готуються і тренуються з інтенсивністю, яка може бути порівнянна з інтенсивністю тренувань спортсменів в традиційних видах спорту. Для того, щоб кіберспорт був визнаний в якості спорту з боку МОК, він не повинен порушувати олімпійські цінності. Ще однією вимогою для визнання з боку МОК має бути існування організації, яка гарантує дотримання правил і положень олімпійського руху. Мова йде про боротьбу з використанням допінгу, маніпуляціями і іншим неспортивною поведінкою. В рамка Саміту було прийнято звернення до МОК і асоціації GAISF, щоб ті провели переговори з ігровою індустрією і геймерами щодо продовження вивчення цієї сфери. Надалі планується повернутися до обговорення можливості участі кіберспорту в олімпійському русі.

Нагадаємо, що Польща витратить €465 млн на кібервійськоПольща витратить €465 млн на кібервійсько. Кібервійсько буде здійснювати свою діяльність у співпраці з офісом прем’єр-міністра і Бюро нацбезпеки. Вже за кілька років кількість його учасників має становити 1 тис осіб.