Реклама

Uber оголосив про запуск власних кредитних карт

Čytaty latynkoju
Uber оголосив про запуск власних кредитних карт

Починаючи з 2 листопада 2017 року, Uber надасть користувачам можливість отримати карту одразу в своєму додатку. Також можна подати заявку на картку онлайн. 

Переваги кредитки від Uber

Картка автоматично стане доступною для використання в поїздках UberUber обмежить відстеження поїздок в інтересах безпеки пасажирів і покупках UberEats. Пластикову карту відправлятимуть поштою протягом тижня. Кредитка пропонує бонус у розмірі $100, при витратах $500 на покупки протягом перших 90 днів. Також вона має інші пільги: 4% знижки в ресторанах і на покупки в барі, 3% повернення коштів за авто, готелі і Airbnb або інші короткострокові оренди, 2% — в онлайн-покупках, і 1% — на все інше. Нова карта також дає користувачам кредит в розмірі $50 на онлайн-передплати, страхування для телефону. Також передбачені ексклюзивні запрошення на заходи для членів карти.

Якими будуть умови обслуговування

За словами прес-секретаря Barclays, карта буде мати річні відсоткові ставки в розмірі 15,99%, 21,74% і 24,74 % на основі кредитоспроможності заявника. Також не буде верхньої межі за кредитними лініями. Завдяки своїй новій кредитній карті, Uber може почати співпрацювати з продавцями, пропонуючи їм індивідуальні умови.