fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Uber обмежить відстеження поїздок в інтересах безпеки пасажирів

Uber obmežyť vidstežennja poїzdok v interesah bezpeky pasažyriv
Uber під тиском критики відключає відстеження поїздок користувачів, які діяли протягом 5 хвилин після початку руху машини. Цей крок має підвищити конфіденційність та захищеність даних
Uber pid tyskom krytyky vidključaje vidstežennja poїzdok korystuvačiv, jaki dijaly protjagom 5 hvylyn pislja počatku ruhu mašyny. Cej krok maje pidvyščyty konfidencijnisť ta zahyščenisť danyh
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться в роботі Uber. Зміна, яка відновлює можливість користувачам передавати геодані лише під час використання додатку, буде спочатку запроваджена для власників iPhone. Ця зміна в роботі Uber відбувається після серії криз, яка завершилася відставкою CEO Тревіса Каланіка та низки інших топ-менеджерів. Дара Хосрошаі, колишній генеральний директор Expedia, був нещодавно призначений на посаду очільника Uber. Проте в компанії заявляють, що зміна політики відстеження не стосується кадрових перестановок. Оновлення додатку, виконане у листопаді 2016 року, позбавило користувачів можливість обмежувати збір даних лише часом використання. Натомість сервіс почав збирати дані на постійній основі. Чим викликані зміни. Критика, яка набула шквального характеру, стосувалася того, що додаток продовжував відстежувати переміщення осіб протягом 5 хвилин після прийнятого замовлення. Правозахисники та громадські активісти називали цю практику порушенням прав споживачів на приватність та захист особистих даних. Тепер у компанії кажуть, що визнали свою помилку і не повторюватимуть її у майбутньому. Раніше стало відомо, що компанія має намір запустити кредитну картку разом із банком Barclays. Партнерство — на думку топ-менеджменту компанії — має стати вигідною можливістю для обох сторін. Нову кредитку представлять вже восени 2017-го — найбільш вірогідним партнером із платіжних систем у цьому починанні Uber може стати Visa. Кредитка буде також мати можливість здійснення покупок та платежів за межами Uber, і поки незрозуміло, чи передбачено там бонусну або накопичувальну програму для водіїв чи пасажирів. Деякі американські емітенти платіжних карток вже використовують партнерство із сервісом.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться в роботі Uber

Зміна, яка відновлює можливість користувачам передавати геодані лише під час використання додатку, буде спочатку запроваджена для власників iPhone. Ця зміна в роботі Uber відбувається після серії криз, яка завершилася відставкою CEO Тревіса Каланіка та низки інших топ-менеджерів.

Дара Хосрошаі, колишній генеральний директор Expedia, був нещодавно призначений на посаду очільника Uber. Проте в компанії заявляють, що зміна політики відстеження не стосується кадрових перестановок.

Оновлення додатку, виконане у листопаді 2016 року, позбавило користувачів можливість обмежувати збір даних лише часом використання. Натомість сервіс почав збирати дані на постійній основі.

Чим викликані зміни

Критика, яка набула шквального характеру, стосувалася того, що додаток продовжував відстежувати переміщення осіб протягом 5 хвилин після прийнятого замовлення. Правозахисники та громадські активісти називали цю практику порушенням прав споживачів на приватність та захист особистих даних. Тепер у компанії кажуть, що визнали свою помилку і не повторюватимуть її у майбутньому.

Раніше стало відомо, що компанія має намірUber обмежить відстеження поїздок в інтересах безпеки пасажирів 1Uber має намір випустити власні кредитні картки запустити кредитну картку разом із банком Barclays. Партнерство — на думку топ-менеджменту компанії — має стати вигідною можливістю для обох сторін. Нову кредитку представлять вже восени 2017-го — найбільш вірогідним партнером із платіжних систем у цьому починанні UberUber обмежить відстеження поїздок в інтересах безпеки пасажирів 2Uber змінив тарифи та запровадив похвилинну оплату у 5 містах України може стати Visa. Кредитка буде також мати можливість здійснення покупок та платежів за межами Uber, і поки незрозуміло, чи передбачено там бонусну або накопичувальну програму для водіїв чи пасажирів. Деякі американські емітенти платіжних карток вже використовують партнерство із сервісом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: