У III кварталі 2018-го в столиці відкриють новий масштабний ТРЦ

Čytaty latynkoju
У III кварталі 2018-го в столиці відкриють новий масштабний ТРЦ

Директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International (Україна) Ігор Заболоцький розповів, що ТРЦ River Mall розташований на перетині двох жвавих вулиць: Ахматової та Дніпровської набережної. Тут живуть люди, які по дорозі на роботу можуть заїхати на ділову зустріч, а ввечері: для відпочинку чи покупки всього необхідного.

Що відомо про новий ТРЦ

Відкриття комплексу заплановано на III квартал 2018 року. Харківський масив – один з найбільш затребуваних спальних масивів з точки зору торговельної нерухомості. Торгово-розважальний центр River Mall з самого початку був нестандартним за технічними рішеннями, розробленими для зручності відвідувачів. Проект архітектурної концепції багатофункціонального торгово-розважального центру River Mall розроблений 3ма відомими міжнародними компаніями та українською «Архпассаж Україна»:

  • Міжнародна архітектурна компанія Chapman Taylor, світовий лідер в проектуванні торгово-розважальних і багатофункціональних комплексів. Вона є автором ідеї проекту і організації внутрішнього простору, дизайну інтер’єрів.
  • Міжнародна компанія SCOTT LIGHTING (офіси у Великобританії та Німеччині), що спеціалізується на освітленні фасадів та інтер’єрів будівель, розробила проект освітлення торгового центру.
  • Міжнародна компанія ETC (European Transportation Consultancy), що має величезний досвід в Україні і за кордоном, розробляла транспортну концепцію. Вона принесе в проект скорочення площ паркінгу, правильну і безпечну циркуляцію транспорту як для відвідувачів, так і для зони вантажних доставок.

Нагадаємо, що КМДА співпрацюватимеКМДА співпрацюватиме з Google з Google для покращення доступності у столиці.