«Нова Пошта» до кінця 2017-го має намір розширити доставку з Європи

Čytaty latynkoju
«Нова Пошта» до кінця 2017-го має намір розширити доставку з Європи

Що зміниться внаслідок партнерської співпраці

На цей час «Нова Пошта» та експрес-перевізник працюють над запровадженням спільних послуг із доставлення міжнародних вантажів з високою якістю та доступними цінами на послуги, що надаватимуться. Оновлення послуг для клієнтів компаній відбудеться до кінця 2017 року. Зокрема працюватиме адресне доставлення вантажів до 30 кг з України до Європи та палетованих вантажів в обох напрямках. Планують компанії створити й кур’єрські відправлення з країн Європи до України.

За умовами укладеного договору про партнерство у 2018 році мережа понад 2,3 тис відділень «Нова Пошта» та понад 28 тис точок DPDgroup у Європі будуть інтегровані між собою. Це зробить відправлення та отримання вантажів між Україною та Європою ще доступнішими.

За словами Поля-Марі Шаванна, президента GeoPost/DPDgroup, такий крок позитивно вплине на перспективи розвитку міжнародних відправлень в Україні та на доступність українського ринку для європейських підприємців і громадян.

Що варто знати про DPDgroup

Це — друга за розміром міжнародна мережа доставки відправлень у Європі, котра крім класичних послуг перевізника, надає можливість відстеження відправлень у режимі реального часу, обслуговуючи щодоби 4 млн відправлених товарів у понад 230 країн. Основними брендами на міжнародному ринку є DPD, Chronopost та SEUR. Мережа DPDgroup входить до складу GeoPost, чий обсяг продажів у 2017 році склав €6,2 млрд.