Україна і Британія скасували подвійне оподаткування

Čytaty latynkoju
Україна і Британія скасували подвійне оподаткування

На думку Мінфіну, це створює сприятливі умови для інвесторів України й Великої Британії. Також зміни стимулюють ділову ініціативу підприємців, врегулюють питання міжнародного оподаткування доходів у двосторонніх відносинах між державами.

Які зміни до оподаткування прийняли

У  Лондоні в рамках двостороннього співробітництва міністр фінансів Олександр Данилюк разом з державним міністром Великої Британії у справах Європи й Америки Аланом Дунканом підписали протокол про внесення змін до угоди про запобігання подвійному оподаткуванню між урядами України й Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії. Підписання протоколу спрямовано на запобігання подвійному оподаткуванню доходів фізичних і юридичних осіб, які виникають на територіях обох країн. Це досягатиметься як шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між Україною й Великою Британією залежно від місця їх виникнення, так і шляхом урахування в податкових зобов’язаннях платника податків однієї держави сум податків, сплачених на території іншої держави.

Нагадаємо, що Міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі та міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів підписалиУкраїна і Туреччина підписали низку економічних угод двосторонню міжурядову угоду про взаємне сприяння та захист інвестицій. Також представники уряду України і Туреччини підписали протокол про внесення змін в Угоду про уникнення подвійного оподаткування.