Будапешт та Україну зв’яже новий залізничний маршрут

Čytaty latynkoju
Будапешт та Україну зв’яже новий залізничний маршрут

Оціночно на ремонт окремих ділянок піде близько €5 млн. Фінансувати цей проект буде «Укрзалізниця». Хоча для України це буде швидше соціальний проект, заробляти на ньому зможуть й угорські перевізники. На часі дізнатися більше про проект, що поєднає Будапешт та українські міста.

Як реалізують лінію Мукачево-Будапешт

Читайте також: Сорок п’ять мільйонів: Мукачево

Раніше повідомлялося, що «Укравтодор» має намір реалізувати проект нового автобану Львів — Будапешт через контрольно-пропускний пункт Дийда. Дорога зі Львова до Мукачева займе близько 2 годин, від Мукачева через Ужгород до Будапешту — ще 3-3,5 години. Заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань зазначив, що це хороший маршрут на перспективу, який би користувався попитом.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» досягла домовленостей«Укрзалізниця» отримає вантажні тепловози GE із GE щодо вантажних тепловозів. Сторони мають намір впровадити проект оновлення українського парку вантажних магістральних тепловозів. Раніше «Укрзалізниця» провела тестування тепловоза в рамках договору з американською компанією. Голова правління УЗ повідомив, що в найкоротші терміни будуть підготовлені документи, в рамках яких будуть укладатися контракти. Гройсман повідомив, що локалізація виробництва в Україні за проектом може досягти 40% і висловив надію, що це призведе до створення «десятків тисяч робочих місць» на підприємствах, які вже працюють в Україні.