ПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів

Čytaty latynkoju
ПриватБанк презентував міжнародний мобільний додаток для туристів

Додаток «Турист України» створений для розвитку в’їзного та внутрішнього туризму України, для поліпшення інфраструктури в регіонах, у тому числі платіжної. Також він зручний для налагодження комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками. Тут є можливість онлайн-замовлення й оплати послуг картками будь-яких українських банків.

Детальніше про додаток

Проект було презентовано для внутрішнього ринку України в липні 2017 року. Уже в серпні вийшла перша тестова версія продукту в чотирьох містах – Києві, Дніпрі, Одесі та Львові. Зараз перші 500 добровольців можуть протестувати вже другу версію, із додатковими можливостями. Технічно проект спрямовано на поліпшення умов та якості поїздок по країні (як туристичних, так і ділових), він відкриває доступ до об’єктів української туристичної інфраструктури та створює систему знижок для постійних користувачів.

Нагадаємо, що з травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.TravelВ Україні розпочав роботу національний туристичний портал, що покликаний об’єднати всі вітчизняні туристичні об’єкти. Сайт розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни.