Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розпочав роботу національний туристичний портал

V Ukraїni rozpočav robotu nacionaľnyj turystyčnyj portal

На сайті Zruchno.Travel об'єднано всі діючi туристичні об'єкти: від водоспадів і музеїв, ресторанів і кафе до заповідників і паркових ансамблів України
Na sajti Zruchno.Travel ob'jednano vsi dijuči turystyčni ob'jekty: vid vodospadiv i muzeїv, restoraniv i kafe do zapovidnykiv i parkovyh ansambliv Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  З 17 травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.Travel, що покликаний об’єднати всі вітчизняні туристичні об’єкти. Спланувати подорож можна від водоспадів до ресторанів. Аналогів порталу раніше не було в Україні, кажуть автори і наголошують, що на цьому ресурсі об’єднано всі діючi туристичні об’єкти: від водоспадів і музеїв, ресторанів і кафе до заповідників і паркових ансамблів. Сайт розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни. Головна мета розробки — розвиток внутрішнього туризму. Як все влаштоване. Ви можете скористатися пошуковою системою, щоб самостійно обрати куди податися і що подивитися. Також на сайті пропонують приєднатися до розроблених маршрутів, які детально розписані. Напрямок подорожі можна планувати за областями України, адже портал має відповідні окремі розділи. Розробники Zruchno.Travel підготували ряд інформативних матеріалів про різні пам’ятки та історичні місця.

З 17 травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.Travel, що покликаний об’єднати всі вітчизняні туристичні об’єкти.

Спланувати подорож можна від водоспадів до ресторанів

Аналогів порталу раніше не було в Україні, кажуть автори і наголошують, що на цьому ресурсі об’єднано всі діючi туристичні об’єкти: від водоспадів і музеїв, ресторанів і кафе до заповідників і паркових ансамблів. Сайт розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни. Головна мета розробки — розвиток внутрішнього туризму.

Як все влаштоване

Ви можете скористатися пошуковою системою, щоб самостійно обрати куди податися і що подивитися. Також на сайті пропонують приєднатися до розроблених маршрутів, які детально розписані. Напрямок подорожі можна планувати за областями України, адже портал має відповідні окремі розділи. Розробники Zruchno.Travel підготували ряд інформативних матеріалів про різні пам’ятки та історичні місця.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: