fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розпочав роботу національний туристичний портал

V Ukraїni rozpočav robotu nacionaľnyj turystyčnyj portal
На сайті Zruchno.Travel об'єднано всі діючi туристичні об'єкти: від водоспадів і музеїв, ресторанів і кафе до заповідників і паркових ансамблів України
Na sajti Zruchno.Travel ob'jednano vsi dijuči turystyčni ob'jekty: vid vodospadiv i muzeїv, restoraniv i kafe do zapovidnykiv i parkovyh ansambliv Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для тих, хто любить подорожі різними маршрутами в Україні, запускається нова можливість. З 17 травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.Travel, що покликаний обєднати всі вітчизняні туристичні об’єкти. На часі дізнатися більше про те, куди та як можна подорожувати Україною — та як користуватися новим туристичним ресурсом в інтернеті. Спланувати подорож можна від водоспадів до ресторанів. Аналогів подібного туристичного порталу раніше не було в Україні, кажуть автори — і наголошують, що на цьому ресурсі обєднано всі діючi туристичні обєкти: від водоспадів і музеїв, ресторанів і кафе до заповідників і паркових ансамблів. Сайт українських розробників розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни. Головна мета розробки — розвиток внутрішнього туризму. Завдяки цьому порталу можна знайти місця для відпочинку як добре розрекламовані, так і недостатньо відомі за межами окремо взятих українських регіонів. Як все влаштоване. Ви можете скористатися пошуковою системою, щоб самостійно обрати куди податися і що подивитися. Також на сайті пропонують приєднатися до розроблених маршрутів, які детально розписані. Туристи можуть також підшукати маршрут та окремі його локації залежно від власних побажань та очікувань. Напрямок подорожі можна планувати за областями України, адже портал має відповідні окремі розділи. Розробники Zruchno.Travel підготували ряд інформативних матеріалів про різні памятки та історичні місця. Завдяки фото- та текстовим матеріалам можна заздалегідь дізнатися, що на вас чекає у обраному вами місті чи області.

Для тих, хто любить подорожі різними маршрутами в Україні, запускається нова можливість. З 17 травня розпочав роботу національний туристичний портал Zruchno.Travel, що покликаний об’єднати всі вітчизняні туристичні об’єкти. На часі дізнатися більше про те, куди та як можна подорожувати Україною — та як користуватися новим туристичним ресурсом в інтернеті.

Спланувати подорож можна від водоспадів до ресторанів

Аналогів подібного туристичного порталу раніше не було в Україні, кажуть автори — і наголошують, що на цьому ресурсі об’єднано всі діючi туристичні об’єкти: від водоспадів і музеїв, ресторанів і кафе до заповідників і паркових ансамблів. Сайт українських розробників розповідає про всі найцікавіші місця нашої країни. Головна мета розробки — розвиток внутрішнього туризму. Завдяки цьому порталу можна знайти місця для відпочинку як добре розрекламовані, так і недостатньо відомі за межами окремо взятих українських регіонів.

В Україні розпочав роботу національний туристичний портал 1

Як все влаштоване

Ви можете скористатися пошуковою системою, щоб самостійно обрати куди податися і що подивитися. Також на сайті пропонують приєднатися до розроблених маршрутів, які детально розписані. Туристи можуть також підшукати маршрут та окремі його локації залежно від власних побажань та очікувань. Напрямок подорожі можна планувати за областями України, адже портал має відповідні окремі розділи. Розробники Zruchno.Travel підготували ряд інформативних матеріалів про різні пам’ятки та історичні місця. Завдяки фото- та текстовим матеріалам можна заздалегідь дізнатися, що на вас чекає у обраному вами місті чи області.

Джерело: «Укрінформ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: