Lifecell передала кіберполіції систему cповіщення в умовах надзвичайних ситуацій

Čytaty latynkoju
Lifecell передала кіберполіції систему cповіщення в умовах надзвичайних ситуацій

Протягом 2017 Департамент корпоративної безпеки lifecell успішно застосовував інструмент ENS в умовах ситуацій, які могли нести потенційну загрозу. Програмний продукт показав себе як ефективний і такий, що відповідає вимогам кризового менеджменту.

Детальніше про розробку lifecell

Система екстреного оповіщення (Emergency Notification System — ENS) — хмарне IT-рішення, розроблене в компанії lifecell, є унікальним для українського ринку, і працює як інструмент для інформування певної бази одержувачів за допомогою голосових повідомлень, SMS і електронних листів в умовах надзвичайних ситуацій. За допомогою інструменту ENS кіберполіція зможе негайно інформувати учасників телеком-індустрії про кіберзагрози і координувати спільні дії в умовах атак.

Нагадаємо, що в Україні створилиКіберзахист українському бізнесу дасть новий центр Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при торгово-промисловій палаті. Фахівці Антикризового центру консультуватимуть бізнес, який постраждав від кібератаки, і допоможуть запобігти можливим кіберзагрозам в майбутньому