Німці запускають на Івано-Франківщині завод для BMW

Čytaty latynkoju
Німці запускають на Івано-Франківщині завод для BMW

Що варто знати про нове підприємство

Перша черга коломийського Leoni, що відкрилася, 29 вересня у Коломиї, має 800 робочих місць. Вже наступного року завод матиме 2,5 тис працівників, а на 2020-й підприємство планує винайняти до 5 тис робітників. Такі дані оприлюднила прес-служба німецького інвестора.

80% кадрів на підприємстві — це робітники-оператори виробництва, 20% — офісний персонал. Працівникам обіцяють заробітну платню від 7 тис грн та соціальний пакет (включно із транспортними перевезеннями до роботи та низьку ціну за харчування). На першому етапі німецький інвестор вкладає в проект €16 млн.

Що виготовлятиме німецький завод в Україні

В Коломиї Leoni виготовлятиме кабельні мережі для автомобільної промисловості. Серед ключових замовників — знані автовиробники General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Caterpillar, DAF. Станом на 2017 рік заводи компанії Leoni працюють у 31 країні світу. Цей підрозділ в Україні стане вже другим. Перший з 2003 року працює у селі Нежухів на Львівщині. Тут роботу отримали близько 7 тис осіб.

Читайте також: Київ, Львів та Вінниця стали містами-лідерами в інвестиційній ефективності

За право отримати такого інвестора Коломия змагалась з іншими містами та областями України. Виграти конкурс, за словами представників місцевої влади, допомогла готовність регіону облаштувати інфраструктурні комунікації власним коштом. Компанія також зарекомендувала себе як соціально відповідальний інвестор.

Раніше ми розповідали вам про те, що інвестори із Саудівської Аравії мають на метіСаудівська Аравія інвестує 30 млн євро у 110 га сонячних електростанцій в Україні інвестувати значні кошти у сонячну енергетику в Україні.