Киянам пропонують обрати найкращі міські проекти

Čytaty latynkoju
Киянам пропонують обрати найкращі міські проекти

Вибрати проекти може кожен киянин, зареєструвавшись у системі за допомогою Bank ID. Обирати цього року можна з 564 проектів у 13 категоріях. 

Коли визначать найкращі проекти

Кожен учасник може обрати не більше п’яти різних проектів, за кожен можна віддати лише один голос від однієї особи. Переможцями стануть проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів киян. Всього з міського бюджету виділено 100 млн грн на реалізацію проектів-переможців. Розрізняють великі (вартістю до 2 млн грн) та малі (до 400 тис грн) ініціативи. Голосування триватиме місяць, до кінця жовтня. Після чого до 9 листопада організатори оголосять переможців і вже протягом 2018 року усі ініціативи обіцяють профінансувати та реалізувати.

Нагадаємо, що кияни хочуть користуватисяКияни хочуть користуватися наземними переходами на Хрещатику наземними переходами на Хрещатику. На підтримку рішення вже зроблено велику кількість досліджень, розроблено декілька концепцій та планів конкретних заходів, аби перетворити вулицю Хрещатик на комфортне та доступне середовище для людей.