5 українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді

Čytaty latynkoju
5 українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді

Проект має на меті допомогу високомотивованим студентам та молодим фахівцям. Учасники отримають як теоретичні, так і практичні поради щодо того, як зробити кар’єру у малому та середньому бізнесіЄБРР виділить $30 млн інвестицій для України або започаткувати свою власну справу.

Участь у конкурсному відборі можуть брати студенти всіх спеціальностей ВНЗ та випускники – молоді спеціалісти. На підставі мотиваційних анкет-заявок, проект надасть спонсорований доступ до практикумів з розвитку бізнесу та інтернет-маркетингу. Програмою передбачається спільна робота студентів/випускників та підприємців на практикумах (субота та неділя).

Програма проекту

— майстер-клас «Робота в малому бізнесі чи самозайнятість»

— практикум 1 — «Управління підрозділом у малому бізнесі»

— практикум 2 — «Управління підрозділом у малому бізнесі»

— практикум 3 — «Інтернет–маркетинг в малому бізнесі» (буде залежати від складу учасників)

Формат навчання

Навчання відбуватиметься в наступному форматі: підприємець та двоє студентів створюють менторську групу. У межах групи ментор передає свої навички ведення бізнесу, ділиться історіями успіхів та поразок. Студенти проходять двомісячне індивідуальне стажування в компанії ментора і, разом з ним, розробляють програму розвитку бізнесу й ефективну стратегію інтернет-маркетингу компанії. Стажування на підприємстві передбачає мінімально 2—3 двогодинні особисті зустрічі студента та підприємця щотижнево; постійну консультаційну підтримку експертів проекту.
До початку першого практикуму учасники мають приділити 4—5 годин для самостійної роботи з посібниками, якими будуть забезпечені заздалегідь. Учасники проекту повинні систематично виконувати практичні завдання експертів та підприємців, повністю виконати програму стажування.

Участь в Програмі є безкоштовною. Учасники забезпечуються навчальними
матеріалами, кава-брейками. Стати учасником проекти можна зареєструвавшись за посиланням.