Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Готуйте бізнес: ЄБРР виділить $30 млн інвестицій для України

Gotujte biznes: JeBRR vydilyť $30 mln investycij dlja Ukraїny

Фонд розрахований на підтримку швидкозростаючих експортоорієнтованих малих та середніх підприємств
Fond rozrahovanyj na pidtrymku švydkozrostajučyh eksportoorijentovanyh malyh ta serednih pidpryjemstv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив виділити $30 млн. Ці кошти підуть у фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III, L.P. Кошти буде вкладено переважно в Україну та Молдову. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив старший радник ЄБРР в Східній Європі і Кавказі Антон Усов. На що спрямують кошти. За словами Усова, ЄБРР вкладає гроші у фонд Emerging Europe Growth Fund III, який буде здійснювати інвестиції в акціонерний капітал малих і середніх підприємств в Україні. Свою участь в ньому вже підтвердили Western NIS Enterprise Fund, IFC, FMO, DEG та інші інвестори. Фонд буде підтримувати швидкозростаючі експортоорієнтовані малі та середні підприємства.

Європейський банк реконструкції і розвитку вирішив виділити $30 млн. Ці кошти підуть у фонд прямих інвестицій Emerging Europe Growth Fund III, L.P. Кошти буде вкладено переважно в Україну та Молдову. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив старший радник ЄБРР в Східній Європі і Кавказі Антон Усов.

На що спрямують кошти

За словами Усова, ЄБРР вкладає гроші у фонд Emerging Europe Growth Fund III, який буде здійснювати інвестиції в акціонерний капітал малих і середніх підприємств в Україні.

Свою участь в ньому вже підтвердили Western NIS Enterprise Fund, IFC, FMO, DEG та інші інвестори. Фонд буде підтримувати швидкозростаючі експортоорієнтовані малі та середні підприємства.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: