Реклама

Платформу рейтингів України представлено онлайн

Čytaty latynkoju
Платформу рейтингів України представлено онлайн

У проекті зібрані індекси України у майже 40 ключових рейтингів, що за задумом авторів повинно допомогти людям отримувати об’єктивну і повну інформацію про місце України у світі.

Як можна використовувати платформу

На першому етапі проекту аналітики VoxUkraine відібрали понад 50 найбільш цитованих міжнародних рейтингів, у яких представлено Україну. Для фіналізації списку ми запитали близько 10 експертів з різних галузей, які індекси й рейтинги зі сфери їхніх професіональних інтересів вони вважають найбільш репрезентативними та актуальними. Рейтинги розділені за різними напрямами «Економіка», «Свободи», «Людський капітал», «Корупція» та «Держава і безпека». Вказано візуальну динаміку за останні 6 років, географічні та глобальні сусіди України по рейтингах.

Нагадаємо, що з 11 жовтня VoxUkraineVoxUkraine запрошує на онлайн-курс з економіки для журналістів розпочинає онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок». Курс покликаний сформувати цілісне уявлення, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України. Також ви навчитеся читати фінансову звітність компаній та банків, та знаходити теми у цих цифрах.