В Україні планують запустити електронний кабінет перевізника

Čytaty latynkoju
В Україні планують запустити електронний кабінет перевізника

Для Укртрансбезпеки найголовніше усунути контакт працівник — потенційний перевізник. Електронний кабінет перевізника обмежить спілкування перевізників з працівниками служби. На часі дізнатися більше про ці плани та концепцію сервісу.

Як функціонуватиме електронний кабінет

До кінця року плануємо запустити електронний кабінет перевізника. Крім цього — електронну процедуру подачі документів для отримання ліцензій. Перевізнику не потрібно буде їхати і стояти в чергах, спілкуватись з нашими працівниками, Тобто знаходячись в офісі він просто сканує документи і направляє, потім чекає максимум три дні, і отримує відповідь. Корупційний фактор мінімізується значно в цьому випадку, крім цього, це нормальна європейська практика, адже в Європі ніхто вже в чергах не стоїть.

Уряд схваливУряд схвалив ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року ключові напрями е-урядування в Україні до 2020 року. Документ визначає головні цілі, пріоритетні напрямки та заходи щодо модернізації е-урядування. До кінця 2018 року планується запровадити загалом 100 найбільш важливих послугДо кінця 2018-го в Україні запровадять 100 онлайн-послуг для громадян для громадян та бізнесу. Станом на вересень 2017 року доступно вже понад 30 загальнодержавних е-послуг. Ключовими завданнями є реалізація єдиного порталу для надання всіх електронних послуг з одного місця, а також запровадження електронних договорів, та популяризація всіх сервісів. Планується запровадження MobileID, що дозволить зробити електронну ідентифікацію більш масовою та популярною серед громадян. Ключовим завданнями залишається наповнення єдиного демографічного реєстру та видача ID-карток з ЕЦП, а також запровадження електронних довірчих послуг.