«Укроборонпром» модернізував партію бронемашин для ЗСУ

Čytaty latynkoju
«Укроборонпром» модернізував партію бронемашин для ЗСУ

В «Укроборонпром» повідомили, що відновлені бронемашини отримали сучасні цифрові радіостанції виробництва однієї з країн НАТО та інше нове оснащення. Окрім того, модернізована БРДМ-2 має більш енергономічне розташування люків для десантування екіпажу, що спрощує експлуатацію техніки. На часі дізнатися більше про проведену модернізацію.

Що відомо про модернізовану техніку

Під час робіт, фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли та агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час декількох етапів випробувань у присутності самих військових. БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина) знаходяться на озброєнні Збройних Сил України та призначені для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугують для розміщення спеціального озброєння. Ці машини мають підвищену прохідність, можуть плавати, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами. Державне підприємство «Миколаївський бронетанковий завод» на постійній основі проводить планові ремонти та модернізацію іншої броньованої техніки для ЗСУ.

Нагадаємо, модернізований український танкМодернізований український танк представили на виставці MSPO-2017 представили на виставці MSPO-2017«Укроборонпром» представив свої розробки країнам Центральної Європи. Для реалізації цього проекту «Укроборонпром» розробив та надав автомати заряджання, новий двигун, трансмісію, здійснив модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм. Також презентовано нову систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту. Усі вони мають покращити обороноздатність української армії.