fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укроборонпром» представив свої розробки країнам Центральної Європи

«Ukroboronprom» predstavyv svoї rozrobky kraїnam Centraľnoї Jevropy
MSPO 2017 – найбільша виставка оборонної промисловості в Польщі та Центральній Європі. Цей форум об’єднує потенційних покупців і постачальників. Свого роду — вітрина для передових озброєнь, військових технологій і продуктів, це площа, щоб представити потреби і вимоги клієнтів
MSPO 2017 – najbiľša vystavka oboronnoї promyslovosti v Poľšči ta Centraľnij Jevropi. Cej forum ob’jednuje potencijnyh pokupciv i postačaľnykiv. Svogo rodu — vitryna dlja peredovyh ozbrojeń, vijśkovyh tehnologij i produktiv, ce plošča, ščob predstavyty potreby i vymogy klijentiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Укроборонпром представляє десятки експонатів від підприємств-учасників концерну на об’єднаному стенді. Серед них зразки протитанкових ракетних комплексів, що використовує українська армія та імпортують з України до різних армій світу. На часі дізнатися більше про цей захід за участю українського розробника збройних технологій. Детальніше про виставку. Укроборонпром — це понад 100 багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості, об’єднані у Державний концерн. Діють вони у сферах розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів, беруть участь у військово-технічній співпраці з іноземними державами. На виставці планують  поглибити міжнародну військово-технічну співпрацю між оборонно-промисловими компаніями України та Польщі, а також з іншими світовими компаніями. ДК Укроборонпром пропонує європейським партнерам спільні проекти з виробництва високотехнологічної продукції. Протягом MSPO-2017 також заплановано зустрічі та переговори підприємств-учасників Концерну. У місті Кельце представлені такі підприємства, як Укрспецекспорт , Укрінмаш, Житомирський бронетанковий завод, НТК Завод точної механіки, Київський бронетанковий завод, Державне Київське конструкторське бюро Луч, Ізюмський приладобудівний завод, та низка інших. Нагадаємо, що нещодавно концерн представив нову українську відповідь джавелінам. Це — власна розробку Корсар, яка здатна влучати у ціль на значній відстані та використовує для ураження кумулятивні заряди. Цей ракетний комплекс дає змогу вести вогонь на дистанції 2,5 км. Із 28 серпня 2017 року ці ракетні комплекси надійшли на озброєння ЗСУ у відповідності до наказу Міноборони.
Реклама 👇 Замовити

«Укроборонпром» представляє десятки експонатів від підприємств-учасників концерну на об’єднаному стенді. Серед них зразки протитанкових ракетних комплексів, що використовує українська армія та імпортують з України до різних армій світу. На часі дізнатися більше про цей захід за участю українського розробника збройних технологій.

Детальніше про виставку

«Укроборонпром» — це понад 100 багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості, об’єднані у Державний концерн. Діють вони у сферах розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів, беруть участь у військово-технічній співпраці з іноземними державами. На виставці планують  поглибити міжнародну військово-технічну співпрацю між оборонно-промисловими компаніями України та Польщі, а також з іншими світовими компаніями. ДК «Укроборонпром» пропонує європейським партнерам спільні проекти з виробництва високотехнологічної продукції. Протягом MSPO-2017 також заплановано зустрічі та переговори підприємств-учасників Концерну.

У місті Кельце представлені такі підприємства, як «Укрспецекспорт» , «Укрінмаш», «Житомирський бронетанковий завод», «НТК «Завод точної механіки», «Київський бронетанковий завод», «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», «Ізюмський приладобудівний завод», та низка інших.

Нагадаємо, що нещодавно концерн представив«Укроборонпром» представив свої розробки країнам Центральної Європи 1На озброєння української армії надійшла нова ракетна розробка нову українську відповідь «джавелінам». Це — власна розробку «Корсар», яка здатна влучати у ціль на значній відстані та використовує для ураження кумулятивні заряди. Цей ракетний комплекс дає змогу вести вогонь на дистанції 2,5 км. Із 28 серпня 2017 року ці ракетні комплекси надійшли на озброєння ЗСУ у відповідності до наказу Міноборони.

Джерело: Тиждень

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: