У Києві запустили сервіс мобільної оплати за паркування

Čytaty latynkoju
У Києві запустили сервіс мобільної оплати за паркування

Нещодавно ми розповідали про те, що сервіс Приват24Приват24 та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках. Нова функція спільних поїздок, яка з’явилась у мобільному банку, допоможе водіям знайти попутників та отримати можливість заощадити на поїздках між містами, а мандрівникам — бронювати вільні місця в авто. На сьогодні активними користувачами Приват24 є понад 600 тис киян. ПриватБанк дозволив платити через додаток паркування на майданчиках комунального підприємства «Київтранспарксервіс».

На часі дізнатися, як працює новий сервіс для оплати за паркування автівок із використанням смартфону.

Як працює нововведення у Приват24

Користувачам під час оплати паркування не потрібно буде шукати готівку. Оплата триває кілька секунд, і для цього навіть не треба виходити з авто. На відміну від аналогів, де потрібно реєструватися та поповнювати заздалегідь особистий рахунок, тут цього робити не прийдеться. Усе, що потрібно для цього зробити, – знайти в Приват24 компанію «Парковка», визначити геопозіцію, зазначити номер авто та вибрати строк паркування. Після визначення платіжної картки, з якої буде проведено оплату, залишається отримати підтвердження оплати.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що тепер знайти попутників на BlaBlaCar можливо прямо в додаткуВосени «Приват24» відкриють для клієнтів інших банків ПриватБанку.  Щоб запропонувати поїздку за допомогою цього сервісу або забронювати вільне місце в автомобілі, користувачам достатньо перейти в розділ «Всі послуги» і вибрати в меню пункт «BlaBlaCar». Сервіс запропонує пройти 30-секундну реєстрацію нових користувачів або ж увійти за допомогою Facebook Connect або електронної пошти.