fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Приват24 та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках

Pryvat24 ta BlaBlaCar dopomožuť ekonomyty na mandrivkah
Клієнти електронного банку Приват24 отримають чудову можливість зекономити до 100% вартості палива під час міжміських поїздок завдяки спільному проекту ПриватБанку та міжнародної спільноти попутників BlaBlaCar
Klijenty elektronnogo banku Pryvat24 otrymajuť čudovu možlyvisť zekonomyty do 100% vartosti palyva pid čas mižmiśkyh poїzdok zavdjaky spiľnomu proektu PryvatBanku ta mižnarodnoї spiľnoty poputnykiv BlaBlaCar
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова функція спільних поїздок, яка з’явилась у Приват24, допоможе водіям знайти попутників та отримати можливість заощадити на поїздках між містами, а мандрівникам — бронювати вільні місця в авто. На часі дізнатися більше про пропозицію від BlaBlaCar. Як функціонує бронювання у Приват24. Особливість Приват24 у тому, що він дає можливість легко отримувати не лише фінансові послуги, а бути помічником у інших сферах повсякденного життя людини. Тепер знайти попутників на BlaBlaCar можливо прямо в додатку ПриватБанку.  Щоб запропонувати поїздку за допомогою цього сервісу або забронювати вільне місце в автомобілі, користувачам достатньо перейти в розділ Всі послуги і вибрати в меню пункт BlaBlaCar. Сервіс запропонує пройти 30-секундну реєстрацію нових користувачів або ж увійти за допомогою Facebook Connect або електронної пошти. Сьогодні доступ до райдшерингового сервісу запущено в десктопній версії Приват24. Найближчим часом сервіс зявиться в мобільному додатку. Щодня спільні поїздки стрімко набирають популярність серед українців і стають більш затребуваними. Нагадаємо, компанія Google обєднала зусилля з міжнародним сервісом спільних поїздок із Франції. Маршрути поїздки, оприлюднені на платформі цього сервісу, відтепер доступні в мобільному додатку Google Maps. Лише за два місяці літа користувачі запропонували понад 50 тисяч місць до Одеси. Це близько 50 пасажирських автобусів щодня. Завдяки співпраці BlaBlaCar з ПриватБанком ми хочемо показати, що спланувати подорож сьогодні так само легко, як перевести гроші з картки на картку.. Олексій Лазаренко. керівник BlaBlaCar в Україні.
Реклама 👇 Замовити

Нова функція спільних поїздок, яка з’явилась у Приват24, допоможе водіям знайти попутників та отримати можливість заощадити на поїздках між містами, а мандрівникам — бронювати вільні місця в авто. На часі дізнатися більше про пропозицію від BlaBlaCar.

Як функціонує бронювання у Приват24

Особливість Приват24 у тому, що він дає можливість легко отримувати не лише фінансові послуги, а бути помічником у інших сферах повсякденного життя людини. Тепер знайти попутників на BlaBlaCar можливо прямо в додаткуПриват24 та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках 1Восени «Приват24» відкриють для клієнтів інших банків ПриватБанку.  Щоб запропонувати поїздку за допомогою цього сервісу або забронювати вільне місце в автомобілі, користувачам достатньо перейти в розділ «Всі послуги» і вибрати в меню пункт «BlaBlaCar». Сервіс запропонує пройти 30-секундну реєстрацію нових користувачів або ж увійти за допомогою Facebook Connect або електронної пошти. Сьогодні доступ до райдшерингового сервісу запущено в десктопній версії Приват24. Найближчим часом сервіс з’явиться в мобільному додатку. Щодня спільні поїздки стрімко набирають популярність серед українців і стають більш затребуваними. Нагадаємо, компанія Google об’єднала зусилляПриват24 та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках 2Україна стала першою країною, де поїздки BlaBlaCar доступні з Google Maps з міжнародним сервісом спільних поїздок із Франції. Маршрути поїздки, оприлюднені на платформі цього сервісу, відтепер доступні в мобільному додатку Google Maps.

Лише за два місяці літа користувачі запропонували понад 50 тисяч місць до Одеси. Це близько 50 пасажирських автобусів щодня. Завдяки співпраці BlaBlaCar з ПриватБанком ми хочемо показати, що спланувати подорож сьогодні так само легко, як перевести гроші з картки на картку.

Олексій Лазаренко, керівник BlaBlaCar в Україні

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: