Світовий ринок смарт-годинників та фітнес-браслетів виріс на 15%

Čytaty latynkoju
Світовий ринок смарт-годинників та фітнес-браслетів виріс на 15%

У минулому році в глобальному масштабі було реалізовано 104,4 млн таких ґаджетів. Важливо відзначити, що ці дані враховують поставки не тільки смарт-годинників і фітнес-браслетів, а й різних інших пристроїв. На часі дізнатися більше про цей сегмент ринку.

Як зростатиме ринок переносних ґаджетів

У поточному році, за прогнозами, сумарні поставки носяться пристроїв досягнуть 121,7 млн одиниць. Це буде відповідати зросту на 16,6% в порівнянні з минулим роком. Поставки «розумних» годинників, на думку аналітиків, в поточному році складуть 67,4 млн штук. Це буде відповідати частці 55,4% в загальному обсязі ринку переносної електроніки. Ще 47,6 млн штук складуть фітнес-браслети. Такі пристрої займуть приблизно 39,1% в загальній масі поставок. Таким чином, на всі інші гаджети доведеться тільки 5,5% ринку. Відзначається також, що до 2021 року обсяг світового ринку носяться пристроїв досягне 229,5 млн одиниць. Середньорічний темп зростання в складних відсотках на період з 2017 по 2021 рр. складе 17,2%.
ринок носяться пристроїв виріс більш ніж на 15%.

До речі, про годинник від Apple третього покоління ви можете прочитати у матеріаліГодинник, що телефонує, 4K в кожен дім та iPhone за $999 — всі новинки Apple. Відомо, що для тих, хто стежить за здоров’ям, буде доступна можливість автоматичного сповіщення про стрибки пульсу у стані спокою. Також передбачено можливість боротьби із артеріальною фібриляцією. А ще одинник вмітиме здійснювати самостійні дзвінки без смартфона завдяки вбудованому мобільному модулю.