Приват24 та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках

Čytaty latynkoju
Приват24 та BlaBlaCar допоможуть економити на мандрівках

Нова функція спільних поїздок, яка з’явилась у Приват24, допоможе водіям знайти попутників та отримати можливість заощадити на поїздках між містами, а мандрівникам — бронювати вільні місця в авто. На часі дізнатися більше про пропозицію від BlaBlaCar.

Як функціонує бронювання у Приват24

Особливість Приват24 у тому, що він дає можливість легко отримувати не лише фінансові послуги, а бути помічником у інших сферах повсякденного життя людини. Тепер знайти попутників на BlaBlaCar можливо прямо в додаткуВосени «Приват24» відкриють для клієнтів інших банків ПриватБанку.  Щоб запропонувати поїздку за допомогою цього сервісу або забронювати вільне місце в автомобілі, користувачам достатньо перейти в розділ «Всі послуги» і вибрати в меню пункт «BlaBlaCar». Сервіс запропонує пройти 30-секундну реєстрацію нових користувачів або ж увійти за допомогою Facebook Connect або електронної пошти. Сьогодні доступ до райдшерингового сервісу запущено в десктопній версії Приват24. Найближчим часом сервіс з’явиться в мобільному додатку. Щодня спільні поїздки стрімко набирають популярність серед українців і стають більш затребуваними. Нагадаємо, компанія Google об’єднала зусилляУкраїна стала першою країною, де поїздки BlaBlaCar доступні з Google Maps з міжнародним сервісом спільних поїздок із Франції. Маршрути поїздки, оприлюднені на платформі цього сервісу, відтепер доступні в мобільному додатку Google Maps.

Лише за два місяці літа користувачі запропонували понад 50 тисяч місць до Одеси. Це близько 50 пасажирських автобусів щодня. Завдяки співпраці BlaBlaCar з ПриватБанком ми хочемо показати, що спланувати подорож сьогодні так само легко, як перевести гроші з картки на картку.

Олексій Лазаренко, керівник BlaBlaCar в Україні