Одеський низькопідлоговий трамвай випробовують у Кам’янському

Čytaty latynkoju
Одеський низькопідлоговий трамвай випробовують у Кам’янському

В Кам’янське вагон новітнього типу привезли розібраним на три секції. За словами заступника директора ТОВ «Татра-Юг» Володимира Романюхи, цей трамвай є абсолютно новою розробкою конструкторів і інженерів. На даний момент він виготовлений в єдиному екземплярі. Щоб отримати сертифікат державного зразка, що дає право серійного випуску та роботи на пасажирських маршрутах, новий вагон має пройти випробування. На часі дізнатися про все це докладніше.

Як виглядає трамвай одеської збірки

Цей трамвай має в довжину 26 метрів, має 3 секції і 3 ходові візки. У салоні 70% низька підлога. Підвищення є лише над переднім та заднім візками. В салоні четверо дверей, двоє з них — у низькопідлоговій частині.Всередині встановлені ергономічні крісла для сидіння, система інформування пасажирів й світлодіодна система освітлення. В Кам’янське (Дніпропетровська область) вагони доправили в напіврозібраному стані для проведення випробувань і сертифікації перед виходом його на обслуговування маршруту. Щоб отримати сертифікат державного зразка, який дозволить налагодити серійний випуск, новітній транспорт має пройти випробування. Для початку, він пройде тестування у Кам’янську на коліях депо, після цього ходові випробування на міських лініях, всього випробування триватимуть не менше 10-14 днів, повідомляють представники транспортної компанії.

Рекомендуємо також почитати матеріал про перший у світі безпілотний трамвайВ Китаї презентували новий безпілотний трамвай, який нещодавно представили у Китаї. Він дозволяє здійснювати перевезення без машиніста в салоні.