В Україні запрацювала соціальна мережа Psyball для занять спортом

Čytaty latynkoju
В Україні запрацювала соціальна мережа Psyball для занять спортом

Psyball дозволяє знайти людей, з якими можна займатися разом спортом, забронювати спортивний зал або майданчик, піти разом на тренування в парк та спілкуватися вживу, а не через інтернет-повідомлення, розповів засновник сервісу Сергій Якимчук.

Як функціонує платформа Psyball

На платформі представлені три категорії користувачів – любителі спорту, організатори спортивних зустрічей та люди, які надають спортивні майданчики. Користувач-спортсмен може анонсувати свої вподобання щодо виду спорту та локацію, де зручно займатися. Після цього програма буде відстежувати події, які збігаються із запитом користувача та присилатиме сповіщення. Платформа надає можливість також представникам навколоспортивного бізнесу та власникам спортивних майданчиків розміщувати інформацію про себе, після чого користувачі можуть бронювати приміщення для заняття спортом.
Із них соцмережа бере невеликий відсоток з прибутку за те, що люди користуються платформою для бронювання арен. Для організаторів матчів та самих учасників соцмережа безкоштовна. Ресурс вже працює, на сайті зареєстровано близько 500 користувачів, 300 з яких – із Києва. Проте географічних обмежень для реєстрації немає.

Нагадаємо, що у Києві планують відновитиУ Києві планують відновити спортивний комплекс «Старт» спортивний комплекс «Старт».