Вже 286 українських підприємств отримали право експорту до країн ЄС

Čytaty latynkoju
Вже 286 українських підприємств отримали право експорту до країн ЄС

12 вересня 2017 року ще 4 українських підприємства з виробництва харчових продуктів тваринного походження отримали право експорту на ринок ЄС. Зокрема, по одному — з виробництва харчових яєць та молока і молокопродуктів, два — риби і рибної продукції.

Які підприємства мають право експорту

Відтепер до країн Європейського Союзу мають право експорту 286 українських підприємств, у тому числі 106 виробників харчової продукції, зокрема, виробники м’яса птиці, риби, меду, яєць, молока та молочних продуктів. Також до Євросоюзу можуть експортувати свої товари 180 підприємств-виробників нехарчових продуктів тваринного походження, таких як пухо-перова сировина, шкірсировина, корми для непродуктивних тварин, нехарчові субпродукти та інше.

Від початку функціонування Держпродспоживслужби було відкрито та відновлено експорт до таких країн: Китайська Народна Республіка, Ізраїль, ОАЕ, Саудівська Аравія, Єгипет, Гонконг, Чорногорія, Сербія, Боснія та Герцеговина, Ліван, Танзанія тощо. Нагадаємо, що право на експорт морозиваУкраїнське морозиво експортуватимуть до країн ЄС до ЄС, мають 3 підприємства: 2 виробники морозива і 1 виробник заморожених напівфабрикатів. Загалом Україна експортує морозиво до 30 країн світу.