У Львові — наймасштабніша ІТ-конференція Східної Європи

Čytaty latynkoju
У Львові — наймасштабніша ІТ-конференція Східної Європи

Традиційно ІТ Арена привозить до ЛьвоваIKEA планує розміщення виробництва на Львівщині найвідоміших спікерів зі всього світу. Ви зможете відкрити потенціал українських розробників, зустріти однодумців, познайомитися з бізнес-ідеями, які вже були створені та розроблені в Україні.

Як проходитиме ІТ-конференція

Під час 3 днів ІТ Арени, традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo, Startup Competition – конкурс стартапів, який збере сотню учасників, зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-закордону. Другий день конференції завершиться фестивалем електронної музики Futureland. Єдиний в Україні техно-фестиваль минулого року зібрав більше 5000 відвідувачів. Цього року організатори підготували не менш захоплюючий лайн-ап відомих виконавців електронної музики з різних країн світу, який оголосять вже незабаром.

Третього дня конференції у 10 закладах Львова на Площі Ринок протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00 відбуватимуться 30 воркшопів на найрізноманітніші теми. Участь у воркшопах зможуть взяти усі учасники конференції, попередньо зареєструвавшись, адже кількість місць не перевищуватиме 50 для однієї події.