fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

IKEA планує розміщення виробництва на Львівщині

IKEA planuje rozmiščennja vyrobnyctva na Lvivščyni
IKEA — транснаціональна корпорація, одна з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. Шведська торгова мережа веде переговори про розміщення виробничих потужностей на території Львівської області
IKEA — transnacionaľna korporacija, odna z najbiľšyh u sviti torgoveľnyh merež z prodažu mebliv i tovariv dlja domu. Švedśka torgova mereža vede peregovory pro rozmiščennja vyrobnyčyh potužnostej na terytoriї Lvivśkoї oblasti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Питання розміщення виробництва IKEA у Львівській області почався близько року тому і відтоді переговори не припинялися. На часі дізнатися більше про ймовірний запуск та місце розташування виробничих потужностей. Про що домовилися львівяни з IKЕA. Начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис на своїй сторінці у Facebook написав: Після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом компанії вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини.. . . Нагадаємо, що шведський виробник меблів та аксесуарів для дому приглядається до нового київського ТРЦ, відкриття якого планується в кінці 2017 року. Представники IKEA приїжджали на зустріч та озвучили наміри прийти на український ринок.
Реклама 👇 Замовити

Питання розміщення виробництва IKEA у Львівській області почався близько року тому і відтоді переговори не припинялися. На часі дізнатися більше про ймовірний запуск та місце розташування виробничих потужностей.

Про що домовилися львів’яни з IKЕA

Начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис на своїй сторінці у Facebook написав:

Після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом компанії вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини.

IKEA планує розміщення виробництва на Львівщині 1

Нагадаємо, що шведський виробник меблів та аксесуарів для дому приглядаєтьсяIKEA планує розміщення виробництва на Львівщині 2IKEA приглядається до нового київського ТРЦ до нового київського ТРЦ, відкриття якого планується в кінці 2017 року. Представники IKEA приїжджали на зустріч та озвучили наміри прийти на український ринок.

Джерело: iPress.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: