Уряд США виділить $3,5 млн на розвиток Нацполіції у Києві

Čytaty latynkoju
Уряд США виділить $3,5 млн на розвиток Нацполіції у Києві

Заяву озвучив заступник голови Нацполіції України Костянтина Бушуєв. Вартість нововведень становить $3,5 млн, донором проекту виступає уряд США через Державний департамент.

Суть проекту модернізації Нацполіції

Корпус Голосіївського управління поліції перетворять на сучасний офіс, у якому максимально розширять приміщення, де будуть зустрічати громадян. Мова йде про приведення у відповідність до норм і потреб приміщення, про застосування сучасних методів контролю робочого часу, про сучасні технології, які забезпечать контроль за кримінальними провадженнями і речовими доказами, про запровадження нового підходу до питань забезпечення прав людини. Нагадаємо, що у Києві презентували додатокУ Києві презентували додаток для взаємодії Нацполіції та громади для взаємодії Нацполіції та громади. В основі сайту — інтерактивна карта міста. Тут можна розмістити інформацію про місця, що становлять небезпеку. Сервіс призначений для вирішення неоперативних питань та заради створення безпечного простору.

У службових приміщеннях буде сформована функціональна зона, яка буде давати можливість всім слідчим проводити під повним контролем, відео та аудіо, всі необхідні слідчі дії. Також буде переобладнано місця, які на сьогодні класифікують як місця несвободи.

Костянтин Бушуєв, заступник голови Нацполіції України