Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Суспільне телебачення» запустило платформу відгуків та ідей

«Suspiľne telebačennja» zapustylo platformu vidgukiv ta idej

Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила платформу зворотного зв’язку «Потрапити на Суспільне», на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги
Nacionaľna suspiľna teleradiokompanija Ukraїny zapustyla platformu zvorotnogo zv’jazku «Potrapyty na Suspiľne», na jakij možna zalyšyty svoje zvernennja, ideї pro spivpracju čy skargy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На Потрапити на Суспільне можна надсилати звернення щодо проекту, команди або ідеї. Також тут можна залишати запити про партнерство, розміщення реклами, екскурсії по телерадіокомпанії чи поскаржитися на недоліки роботи суспільного мовлення. Як працюватиме зворотній зв’язок. Член правління Олександра Кольцова зауважила, що проекти та ідеї можна було б втілити на всіх каналах  і радіостанціях, які входять у НСТУ. Вона навела приклади, з якими ідеями можна звертатися: Нагадаємо, що Національна рада  ухвалила рішення про оголошення конкурсу на мовлення з використанням 22 вільних радіочастот у 14 областях України.

На «Потрапити на Суспільне» можна надсилати звернення щодо проекту, команди або ідеї. Також тут можна залишати запити про партнерство, розміщення реклами, екскурсії по телерадіокомпанії чи поскаржитися на недоліки роботи суспільного мовлення.

Як працюватиме зворотній зв’язок

Член правління Олександра Кольцова зауважила, що проекти та ідеї можна було б втілити на всіх каналах  і радіостанціях, які входять у НСТУ. Вона навела приклади, з якими ідеями можна звертатися:

Нагадаємо, що Національна рада  ухвалила рішення про оголошення конкурсу на мовлення з використанням 22 вільних радіочастот у 14 областях України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: