fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Суспільне» запустило платформу ідей та відгуків

«Suspiľne» zapustylo platformu idej ta vidgukiv
Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила платформу зворотного зв’язку «Потрапити на Суспільне», на якій можна залишити своє звернення, ідеї про співпрацю чи скарги
Nacionaľna suspiľna teleradiokompanija Ukraїny zapustyla platformu zvorotnogo zv’jazku «Potrapyty na Suspiľne», na jakij možna zalyšyty svoje zvernennja, ideї pro spivpracju čy skargy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На На цій платформі можна надсилати звернення щодо проекту, команди або ідеї. Також тут можна залишати запити про партнерство, розміщення реклами, екскурсії по телерадіокомпанії чи поскаржитися на недоліки роботи суспільного мовлення. На часі дізнатися, що пропонує Суспільне і як можна позитивно вплинути на розвиток загальнонаціонального телеканалу. Як працюватиме зворотній звязок, який запроваджує Суспільне. Член правління Олександра Кольцова зауважила, що проекти та ідеї можна було б втілити на всіх каналах  і радіостанціях, які входять у НСТУ. Вона навела приклади, з якими ідеями можна звертатися: Нагадаємо, що Національна рада  ухвалила рішення про оголошення конкурсу на мовлення з використанням 22 вільних радіочастот у 14 областях України.

На На цій платформі можна надсилати звернення щодо проекту, команди або ідеї. Також тут можна залишати запити про партнерство, розміщення реклами, екскурсії по телерадіокомпанії чи поскаржитися на недоліки роботи суспільного мовлення. На часі дізнатися, що пропонує «Суспільне» і як можна позитивно вплинути на розвиток загальнонаціонального телеканалу.

Як працюватиме зворотній зв’язок, який запроваджує «Суспільне»

Член правління Олександра Кольцова зауважила, що проекти та ідеї можна було б втілити на всіх каналах  і радіостанціях, які входять у НСТУ. Вона навела приклади, з якими ідеями можна звертатися:

Нагадаємо, що Національна рада  ухвалила рішення«Суспільне» запустило платформу ідей та відгуків 1Радіомовлення на 22 FM-частотах виставили на конкурс про оголошення конкурсу на мовлення з використанням 22 вільних радіочастот у 14 областях України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: