Тролейбус встановить рекорд України

Čytaty latynkoju
Тролейбус встановить рекорд України

У Кривому Розі планують встановити рекорд по протяжності маршруту, який подолає тролейбус. Прогнозують, що транспортний засіб зможе проїхати 600 км.

Особливості рекорду, що його встановить тролейбус

У понеділок, 4 вересня, тролейбус-гібрид виїде з Кривого Рогу до Житомира. Такий «забіг» повинен показати ефективність роботи подібного громадського транспорту. Маршрут автобуса складе більше 600 км. Він проїде через Кропивницький і Київ. Всього на дорогу планують витратити від 12 до 14 годин. Подібним заїздом організатори планують побити як українські, так і світові рекорди. До кінця року на дороги Кривого Рогу повинні вийти ще 5 гібридних тролейбусів.

Нагадаємо, що ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» (АМКР) анонсувало будівництвоArcelorMittal інвестує $100 млн в українську металургію двох машин безперервного лиття заготовок. У будівництво нового обладнання буде інвестовано понад $100 млн. Технологія безперервного розливання дозволяє істотно збільшити кількість товарного напівфабрикату. З 2016 року за допомогою МБЛЗ в «Арселор Міттал Кривий Ріг» було вироблено 1,2 млн тонн сталевих заготовок.