«Нафтогаз України» у 2017 році на 23% збільшив транзит газу

Čytaty latynkoju
«Нафтогаз України» у 2017 році на 23% збільшив транзит газу

Згідно оголошення НАК «Нафтогаз України», видобування природного газу зростає повільно. Загалом за 8 місяців у держмонополісті констатують приріст лише +3%.

Які ще новини повідомив «Нафтогаз»

Компанія опублікувала ціни на природний газ, які діятимуть з 1 вересня 2017 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. У порівнянні із цінами на серпень цього року, у вересні 2017 року ціни збільшено на 6,3-6,7%. Із детальними умовами комерційної пропозиції Нафтогазу можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням.

Крім того, у зв’язку з наближенням опалювального сезону НАК «Нафтогаз України» розпочала підписання договорів на постачання газу з тепловиробниками на наступний опалювальний сезон без офіційно оприлюдненої Кабінетом міністрів України ціни. Нагадаємо, що в червні 3 компанії пройшли попередню кваліфікацію і отримали право брати участь у тендерах на закупівлю газу «Нафтогазом України» на кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в розмірі $ 300 млн. Таким чином компанія може погашати і знову позичати кошти в межах зазначеної суми, щоб профінансувати авансові закупівлі. Попередню кваліфікацію надали«Нафтогаз» співпрацюватиме з Європою компаніям з Чехії, Франції і Польщі.