В Україні запускається аналог Amber Alert

Čytaty latynkoju
В Україні запускається аналог Amber Alert

Повідомити інформацію, важливу для пошуку дітей можливо і перебуваючи за межами України. Це можна зробити, зв’язавшись з поліцією через інтернет будь-яким доступним способом. На часі дізнатися більше про роль цього сервісу та ймовірні способи його використання.

В чому суть послуги Amber Alert та аналогічних сервісів

AMBER Alert (AMBER — скорочення від America’s Missing: Broadcasting Emergency Response), або Child Abduction Emergency — система сповіщення про викрадення дітей в кількох країнах, а також система поширення інформації про підозрюваних у викраденні людей. У США така система діє з 1996 року.

Поширення сигналу відбувається за допомогою комерційних радіостанцій, супутникового радіо, телестанцій та систем кабельного телебачення. Також для роботи таких систем сповіщення використовується SMS-розсилка, електронні табло на дорогах та рекламні інтерактивні щити.

Умови надання послуги в Україні

  • доступна всім абонентам «Київстар»;
  • на період тестування інформування буде проводитися для абонентів міста Києва;
  • підключається абонентам автоматично;
  • підключити, відключити або перевірити статус послуги можна за номером 477*102.

Плати за підключення та використання послуги, а також дзвінки на 102  та 477*102 немає. З більш детальною інформацією стосовно зниклих дітей по Україні ви можете ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що «Київстар» повідомляє4G в Україні прийде швидше із частотою 1800 МГц про готовність 92% свого радіообладнання до роботи в стандарті зв’язку четвертого покоління. Компанія планує запустити новий телеком стандарт у низці міст до кінця 2018 року.