15 стартапів представлятимуть Україну на TechCrunch Disrupt

Čytaty latynkoju
15 стартапів представлятимуть Україну на TechCrunch Disrupt

Організацією павільйону українських стартапів займається Женя Розинський. Він керівник проектів в декількох компаніях в США, і Нік Білогірський, екс-керівник антивірусного підрозділу Facebook, співінвестор PetcubePetcube вийшов на ProductHunt з новим ґаджетом.

Яких 15 стартапів пройшли відбір

Серед найкращих команд опинилися: Fantasy, Influ2, Legal Alarm, Morbax, Myhelix, NoPlаg, PassivDom, Photolemur, Setapp, SmartCloudConnect, Smartsport, SoftSeq, Crowdin, Cruisebe і One Man Band. Наприклад, команда PassivDom займається створенням автономного будинку, побудованого за допомогою 3D-принтера.Setapp — це сервіс за підпискою, який забезпечує доступ до найкращих програм для комп’ютерів Mac. Legal Alarm — це мобільний додаток, за допомогою якого власник бізнесу може послати екстрений сигнал тривоги юристу і т.д. Учасники, які перемогли у відборі, отримають стенд в українському павільйоні, квитки на конференцію і кілька додаткових бонусів. Наприклад, їм обіцяють участь в нетворкінговому івенті з місцевими підприємцями та інвесторами, бізнес-тренінгову програму від GrowthUP в Києві, допомогу з оформленням візи і з організацією подорожі.

Нагадаємо, що Еніс Гуллі (Enis Hulli), партнер венчурного фонду 500Startups Istanbul, після відвідин України у своєму блозі на Medium поділився враженнямиУкраїна як нація стартапів — враження іноземця від нашої держави як наступної «стартап-нації». Він зазначив, що ми маємо всі шанси та можливості серйозно конкурувати із Кремнієвою Долиною вже в найближчому майбутньому.