ProZorro зекономила майже 30 млрд грн для бюджету

Čytaty latynkoju
ProZorro зекономила майже 30 млрд грн для бюджету

Система електронних державних закупівель ProZorro дала змогу зекономити майже 30 млрд грн. Про це під час Інавгураційного економічного форуму «Підтримка економічного розвитку України: співробітництво між урядом та діаспорою» заявив перший Віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Також у Міністерстві економічного розвитку та торгівлі очікують, що до кінця 2017 року рівень зростання ВВП складе до 2%, а у 2018-му — 3%.

Які інші успіхи у ProZorroВсе буде ProZorro: З 1 серпня Укравтодор відкриє закупівлі

Раніше ми розповідали вам, що Світовий банк плануєСвітовий банк купуватиме через ProZorro товари та послуги в Україні закуповувати товари та послуги для свої проектів в Україні. Для цього провели оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель. В результаті проведення оцінки Світовий банк зробив позитивний висновок щодо використання ProZorro. Оцінка проводилася за методами закупівель «Закупівлі у вільній торгівлі» та «Національні конкурсні торги».

Також стало відомоНа ProZorro визначено трійку регіонів-лідерів закупівель, які регіони є лідерами у використанні електронних аукціонів. Перше місце за рівнем використання ProZorro посідає Дніпро та область. Тут електронні закупівлі проводяться від серпня 2015 року. На другому місці — Донецька область, де велика кількість закупівель відбувається для відновлення об’єктів цивільної та військової інфраструктури. Третю сходинку посідає Вінницька область.