Українських видавців та книжкові стартапи чекатимуть у Франкфурті

Čytaty latynkoju
Українських видавців та книжкові стартапи чекатимуть у Франкфурті

Що це за конференція

THE MARKETS – щорічна бізнесова конференція для видавців, що відбувається напередодні Франкфуртського книжкового ярмарку. Саме тут провідні гравці світового видавничого ринку зустрічаються та обговорюють ключові тренди і обмінюються досвідом своїх країн та ринкових ніш. Участь у цьому заході дає фахівцям із видавничої справи достпу до низки даних із перших уст про нові форми та сфери видавничого бізнесу. Цьогоріч захід буде проведено 10 жовтня.

Він стане однією з ключових подій Франкфуртського книжкового ярмарку. Співорганізатором виступить нью-йоркське видання Publishing Perspectives.

Якою стане тема конференції

Цьогорічною фокус-темою THE MARKETS стане «Зміна: погляд на 360 градусів» (Change: A 360-Degree View). Минулоріч свої національні здобутки на міжнародному рівні книговидання презентували низка видавців із 7 країн. Це були Польща, Бразилія, Іспанія, Великобританія, ОАЕ, Філіппіни та Фландрія й Нідерланди. Цьогоріч доповідатимуть лише 5 країн із очевидним акцентом на англомовність: Франція, Індія, Південно-Східна Азія, Сполучене Королівство Великобританії та Сполучені Штати Америки.

У ролі почесного гостя виступить Франція. Відомий літературний агент Ендрю Віллі з Нью-Йорка відкриватиме конференцію з доповіддю про вплив політики Дональда Трампа на видавничу справу. Також на конференції виступатиме Андре Брідт, директор Nielsen Book Research International – з 30-хвилинною доповіддю про основні видавничі тренди у світі: про останні зміни у сферах друку і діджиталу, про «довгостратегічність» дитячої та підліткової книги на ринку, про ситуацію з AmazonAmazon запустила доставку Instant Pickup для студентів. Повну програму можна дізнатися за посиланням.