Засновники DMarket запускають новий проект для ігрової індустрії

Čytaty latynkoju
Засновники DMarket запускають новий проект для ігрової індустрії

Повідомляється, що проект DreamTeam допомагатиме геймерам, які хочуть створити, розширити, керувати та монетизувати свою команду. Компанія оголосила про те, що бета-версія платформи запуститься у вересні 2017 року. 

Що відомо про проект DreamTeam

Розробником DreamTeam є Олександр Кохановський, засновник NaVi та співвласник ESForce і DMarket.  До речі, останній стартап вийшов на ICOBlockchain-маркет, створений українцями, зібрав вже $6 млн на ICO — і за неповних півдоби вже перетнув позначку у $6 млн. Технологія DreamTeam передбачає визначення поточного рівня майстерності гравця. Відповідно його можна буде зв’язати з іншими гравцями на платформі, в кінцевому підсумку дозволяючи геймеру вирости від новачка до любителя чи професіонала. DreamTeam пропонує динамічні інструменти для управління командою, коучингу, аналітики, скаутингу, медіа та маркетингу.

Запуск DreamTeam приведе до сотень тисяч нових клубів і команд у найближчі роки, і це значно збільшить дохід на ігровому ринку. Ми маємо унікальну можливість назавжди змінити ландшафт галузі та зробити асоціацію першим спортом на планеті.

Олександр Кохановський, генеральний директор DreamTeam