fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

DMarket, блокчейн-стартап створений українцями, зібрав вже $6 млн на ICO

DMarket, blokčejn-startap stvorenyj ukraїncjamy, zibrav vže $6 mln na ICO
Український blockchain-стартап у сфері ігрової індустрії вийшов на ICO — і за неповних півдоби вже перетнув позначку у $6 млн, зібраних через токени та криптовалюти
Ukraїnśkyj blockchain-startap u sferi igrovoї industriї vyjšov na ICO — i za nepovnyh pivdoby vže peretnuv poznačku u $6 mln, zibranyh čerez tokeny ta kryptovaljuty
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Попередня історія проекту. Співзасновник кіберспортивного клубу з України Natus Vincere Олександр Кохановський та співзасновник платформи із торгівлі віртуальними предметами skins.cash Володимир Панченко оголосили про запуск blockchain-стартапу DMarket. Він має залучити 2,2 млрд гравців з усіх ігрових платформ та ігор для торгівлі будь-якими віртуальними внутрішньоігровими предметами, в тому числі за bitcoin. Технологія blockchain дає змогу створити саме такий універсальний кросплатформенний маркет. Як працює маркетплейс. Всі операції будуть виконуватися в один клік з миттєвою синхронізацією. За безпеку транзакцій відповідатиме blockchain. Архітектуру DMarket спроєктував провідний розробник криптовалюти DASH Андрій Хаврюченко. Власні ігри розробники зможуть підключити до DMarket через API. Також у стартапі переконують, що використання DMarket дасть змогу збільшити виручку, час всередині гри та створити надзвичайно широку спільноту гравців. ОНОВЛЕНО: У жовтні 2017 року DMarket запустив першу альфа-версію. Вона містила функціональність торгівлі ігровими предметами з Dota 2 та CS:GO за допомогою інтеграції в Steam. Проте, у жовтні 2019 року DMarket змінив свою бізнес-модель з маркетплейсу на біржу. Продавці створюють заявки на продаж, а покупці роблять ставки. Ігровий предмет отримує той покупець, який запропонував найвищу ставку. За чесністю угоди на DMarket слідкує блокчейн-алгоритм. Наразі на платформі доступна торгівля ігровими товарами з таких ігор: CS:GO, Dota 2, Team Fortress 2, Life Beyond, а також предметами, що наразі доступні лише на блокчейні самої платформи. Наразі сайт відвідують близько 1 мільйона людей щомісячно. Як проходить ICO стартапу. За словами очільника GrowthUp Дениса Довгополого, за 12 годин, що минули зі старту ICO проєкт DMarket перетнув позначку у $5 млн, залучених через розміщення токенів. Мінімальні внески при цьому складають від 0,1 ETH. Запорукою успішного розміщення ICO Довгополий називає величезну нішу ринку, досвічену команду та наявність попереднього бізнесу із виручкою в десятки мільйонів доларів. Кінцева мета проекту — $50 млн, залучених через токени на ICO. Станом на 13:00 18 серпня український проект вже потрапив до ТОП-50 ICO і має курс на ТОП-10. ОНОВЛЕНО: Сумарно DMarket зібрав $19 мільйонів на ICO, яке завершилося у лютому 2018. У червні 2020 року стартап також отримав $6,5 мільйонів інвестицій від закордонних інвестиційних фондів. DMarket планує на ці гроші підсилит команди розробки та менеджменту. Раніше ми розповідали вам про те, що таке ICO і як працює цей механізм залучення капіталу. У липні 2017 року Комісія з цінних паперів США (SEC) оприлюднила рішення, згідно із яким емісія токенів стартапами, що працюють із криптовалютами, прирівнюється до випуску цінних паперів (IPO). Це на думку представників фінансового регулятора, має поставити під контроль процедуру залучення коштів криптотехнологічними стартапами
Реклама 👇 Замовити

Попередня історія проекту

Співзасновник кіберспортивного клубу з України Natus Vincere Олександр Кохановський та співзасновник платформи із торгівлі віртуальними предметами skins.cash Володимир Панченко оголосили про запуск blockchain-стартапу DMarket. Він має залучити 2,2 млрд гравців з усіх ігрових платформ та ігор для торгівлі будь-якими віртуальними внутрішньоігровими предметами, в тому числі за bitcoin. Технологія blockchain дає змогу створити саме такий універсальний кросплатформенний маркет.

Як працює маркетплейс

Всі операції будуть виконуватися в один клік з миттєвою синхронізацією. За безпеку транзакцій відповідатиме blockchain. Архітектуру DMarket спроєктував провідний розробник криптовалюти DASH Андрій Хаврюченко.

Власні ігри розробники зможуть підключити до DMarket через API. Також у стартапі переконують, що використання DMarket дасть змогу збільшити виручку, час всередині гри та створити надзвичайно широку спільноту гравців.

ОНОВЛЕНО: У жовтні 2017 року DMarket запустив першу альфа-версію. Вона містила функціональність торгівлі ігровими предметами з Dota 2 та CS:GO за допомогою інтеграції в Steam. Проте, у жовтні 2019 року DMarket змінив свою бізнес-модель з маркетплейсу на біржу.

Продавці створюють заявки на продаж, а покупці роблять ставки. Ігровий предмет отримує той покупець, який запропонував найвищу ставку. За чесністю угоди на DMarket слідкує блокчейн-алгоритм.

Наразі на платформі доступна торгівля ігровими товарами з таких ігор: CS:GO, Dota 2, Team Fortress 2, Life Beyond, а також предметами, що наразі доступні лише на блокчейні самої платформи. Наразі сайт відвідують близько 1 мільйона людей щомісячно.

ICO

Як проходить ICO стартапу

За словами очільника GrowthUp Дениса Довгополого, за 12 годин, що минули зі старту ICO проєкт DMarket перетнув позначку у $5 млн, залучених через розміщення токенів. Мінімальні внески при цьому складають від 0,1 ETH. Запорукою успішного розміщення ICO Довгополий називає величезну нішу ринку, досвічену команду та наявність попереднього бізнесу із виручкою в десятки мільйонів доларів. Кінцева мета проекту — $50 млн, залучених через токени на ICO. Станом на 13:00 18 серпня український проект вже потрапив до ТОП-50 ICO і має курс на ТОП-10.

ОНОВЛЕНО: Сумарно DMarket зібрав $19 мільйонів на ICO, яке завершилося у лютому 2018. У червні 2020 року стартап також отримав $6,5 мільйонів інвестицій від закордонних інвестиційних фондів. DMarket планує на ці гроші підсилит команди розробки та менеджменту.

Раніше ми розповідали вам про те, що таке ICODMarket, блокчейн-стартап створений українцями, зібрав вже $6 млн на ICO 1BTC, ETH, ICO — що це таке і як це пов’язане одне із одним і як працює цей механізм залучення капіталу. У липні 2017 року Комісія з цінних паперів США (SEC) оприлюднила рішення, згідно із яким емісія токенів стартапами, що працюють із криптовалютами, прирівнюєтьсяDMarket, блокчейн-стартап створений українцями, зібрав вже $6 млн на ICO 2ICO прирівняли до IPO рішенням Комісії США з цінних паперів до випуску цінних паперів (IPO). Це на думку представників фінансового регулятора, має поставити під контроль процедуру залучення коштів криптотехнологічними стартапами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: