«Історична правда» запускає краудфандинґову кампанію на 1 млн грн

Čytaty latynkoju
«Історична правда» запускає краудфандинґову кампанію на 1 млн грн

Що це за проект

Сайт «Історична Правда» ведуть фахові історики, і проект від самого початку висвітлював замовчувані чи хибно подані аспекти сучасної та давньої української історії. За словами представників команди, проект дійшов до стадії, коли його можна або закрити, або змінити. Аби бути максимально ефективним, сайт має мати постійну команду. На її запуск зараз і шукатимуть нових коштів.

Які зміни заплановано

Редакція вже заснувала громадську організацію. Наразі шукатимуть 4 редакторів, проект-менеджера, коректора, супроводу юриста та бухгалтера. Також редакція ініціює запуск кампанії з краудфандингу, котра має на меті зібрати 1 млн грн від 26-ї річниці Незалежності до 22 січня 2018 року. Крім внесків від читачів, команда проекту розраховує і на ґрантову та донорську підтримку фондів та міжнародних організацій.

Читайте також: «Історична правда» боротиметься з тролями

Після додаткового фінансування та розширення команди сайт буде оновлюватися частіше та якісніше. Передбачено більше цікавих новин від українських і світових наукових інституцій, музеїв, дослідників, більше популярних і наукових текстів про важливі сторінки минулого, більше публікацій унікальних артефактів та книжкових оглядів. Також буде створено нові матеріали в циклах «ГолодоморВ Україні запускають електронну базу свідчень про голод 1932-1933 років», «Пам’ятаємо Волинь», «Українська Революція». А наприкінці ресурс відкриє спеціальну сторінку «Нескорені». Її буде присвячено українському визвольному рухові. Серед планів — вихід «ІП» в офлайн та виступи з публічними лекціями та тренінгами в містах і містечках по всій Україні.