В Україні впровадять онлайн-послуги для ринку нерухомості

Čytaty latynkoju
В Україні впровадять онлайн-послуги для ринку нерухомості

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook, що е-послуги роблять корупцію неможливою. А також зазначив, що уряд визначив понад 100 пріоритетних адміністративних послуг, які мають надаватися онлайн.

Які е-послуги впроваджують для будівництва

Наразі онлайн можна вирішити питання, що стосуються об’єктів категорії CC1. Це приватна забудова, малоквартирні будинки, адміністративно-побутові будівлі малого та середнього бізнесу. До кінця року планується запровадження е-послуг для решти об’єктів нерухомості.

До речі, Державна фіскальна служба України планує запровадити електронні перевіркиІз 2018 року податкова перевірятиме бізнес онлайн для бізнесу. Очікується, що нововведення запрацює протягом 2017-2018 років. Передбачається, що нововведення дозволить скоротити час для обробки податкової інформації. Також нагадаємо, що в Україні запровадять накопичувальну пенсійну системуВ Україні запровадять накопичувальну пенсійну систему. Згідно запропонованих змін встановлюється, що застраховані особи, яким на дату впровадження обов’язкової накопичувальної системи пенсійного страхування виповнилося не більш як 35 років, сплачуватимуть внески із своєї заробітної плати (доходу) від 2% із щорічним збільшенням до 7%.