fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із 2018 року податкова перевірятиме бізнес онлайн

Iz 2018 roku podatkova perevirjatyme biznes onlajn
У зв'язку зі збільшенням цифрових бізнес-процесів, Державна фіскальна служба України планує запровадити електронні перевірки для бізнесу. Очікується, що нововведення запрацює протягом 2017-2018 рр
U zv'jazku zi zbiľšennjam cyfrovyh biznes-procesiv, Deržavna fiskaľna služba Ukraїny planuje zaprovadyty elektronni perevirky dlja biznesu. Očikujeťsja, ščo novovvedennja zapracjuje protjagom 2017-2018 rr
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Державна фіскальна служба України розробляє регламент невиїзних електронних перевірок для бізнесу. Про це повідомила заступниця начальника Офісу великих платників податків ДФС України Лариса Бондар. Інформацію було озвучено на зустрічі з представниками компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. На часі дізнатися, як працюватимуть перевірки онлайн. Яких змін ще очікувати платникам податків від сервісів онлайн. Згідно Закону України № 1982-VIII, документ не може бути визнаний недійсним тільки на підставі відсутності мокрої печатки. Також із Закону України Про бухгалтерський облік та фінансову звітність прибрано формулювання про необхідність підписувати документи безпосередньо в момент або відразу після здійснення господарської операції. Тепер підставою для бухгалтерського обліку є первинні документи. Ці нововведення наближають перехід з паперового документообігу на цифровий. Бондар наголосила, щот передбачена 75-ю статтею Податкового Кодексу України, залишилося тільки розробити процедуру. Очікується, що регламент запрацює протягом 2017-2018 років. Це дозволить скоротити час для обробки податкової інформації. Ну і природно, скажімо, мінімізувати вплив людського фактора на взаємини з платником. Ми бачимо в цьому позитив дуже великий.. Лариса Бондар. .  
Реклама 👇 Замовити

Державна фіскальна служба України розробляє регламент невиїзних електронних перевірок для бізнесу. Про це повідомила заступниця начальника Офісу великих платників податків ДФС України Лариса Бондар. Інформацію було озвучено на зустрічі з представниками компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації. На часі дізнатися, як працюватимуть перевірки онлайн.

Яких змін ще очікувати платникам податків від сервісів онлайн

Згідно Закону України № 1982-VIII, документ не може бути визнаний недійсним тільки на підставі відсутності мокрої печатки. Також із Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» прибрано формулювання про необхідність підписувати документи безпосередньо в момент або відразу після здійснення господарської операції. Тепер підставою для бухгалтерського обліку є первинні документи. Ці нововведення наближають перехід з паперового документообігу на цифровий.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Бондар наголосила, щот передбачена 75-ю статтею Податкового Кодексу України, залишилося тільки розробити процедуру. Очікується, що регламент запрацює протягом 2017-2018 років.

Це дозволить скоротити час для обробки податкової інформації. Ну і природно, скажімо, мінімізувати вплив людського фактора на взаємини з платником. Ми бачимо в цьому позитив дуже великий.

Лариса Бондар

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: