PlayStation розробить проект інтерактивної подорожі Чорнобилем

Čytaty latynkoju
PlayStation розробить проект інтерактивної подорожі Чорнобилем

Проект об’єднає інтерактивний досвід з елементами освіти. Він є спробою домогтися того, щоб глядач зрозумів трагедію з розповідей людей, які жили там до і після катастрофи.

Що відомо про проект

У своєму проекті PlayStation планує «передати, як це було насправді». Досягти максимального ефекту присутності розробники планують за допомогою огляду Чорнобиля і Прип’яті. Творці VR-проекту сканували і знімали найвідоміші райони Чорнобиля, наприклад завод і парк розваг.

Ви зможете знайти повсякденні предмети, залишені під час евакуації, так як людям говорили, що вони повернуться через кілька днів. 30 років по тому ми побачили незаймані кімнати, які здавалися замороженими в часі.

Які ще проекти пов’язані з зоною відчуження

Нагадаємо, що в травні команда «Чорнобиль 360»«Чорнобиль360» та UniVRsee показали можливості освітнього відео представила перший в Україні інтерактивний освітній проект у віртуальній реальності про зону відчуження. «Чорнобиль 360» пропонує віртуальну екскурсію по ЧАЕС та околицях зони відчуження. Також у Чорнобилі з’явиться заводУ Чорнобилі з’явиться завод з переробки радіоактивних відходів з переробки радіоактивних відходів. А ще нещодавно було обумовлено проведення унікального українсько-японського дослідження на території Чорнобильської зони.