fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Чорнобиль360» та UniVRsee показали можливості освітнього відео

«Čornobyľ360» ta UniVRsee pokazaly možlyvosti osvitńogo video
Команда «Чорнобиль360» представила перший в Україні інтерактивний освітній проект у віртуальній реальності про зону відчуження
Komanda «Čornobyľ360» predstavyla peršyj v Ukraїni interaktyvnyj osvitnij proekt u virtuaľnij reaľnosti pro zonu vidčužennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Випробували можливості проекту із віртуальною реальністю учні київської школи №57 — для них координатори проекту влаштували віртуальну екскурсію по ЧАЕС та околицях зони відчуження: діти ознайомилися з багатьма процесами, що відбуваються на станції після аварії 1986 року, але є недоступними для громадськості, без жодних ризиків для власного здоровя. На основі чого реалізовано проект. Побачити все це на власні очі школярі змогли завдяки системі колективного перегляду в окулярах та навушниках віртуальної реальності UniVRsee. Ця українська розробка вже використовується у кінотеатрі віртуальної реальності VR Cinema у столиці. Хто координує проект віртуальних екскурсій Чорнобилем. Кирило Покутний – автор проекту Чорнобиль360, Сергій Терещенко – виконавчий продюсер. Для Кирила проект є особистим адже його батько понад 15 років пропрацювали на ЧАЕС, а сам Кирило народився в рік аварії. Які подальші плани у команди Чорнобиль360. Чорнобиль360 — перший проект освітньої платформи, яку автори планують запровадити в навчальних закладах. В перспективі на базі платформи створюватиметься контент для уроків географії, історії, біологїї та інших природничих дисциплін. Вчителі легко зможуть контролювати перегляд кожним учнем та отримають інструмент оцінки знань. Схожу систему вже успішно використовує компанія Google, кажуть організатори і додають, що їхній урок із зануренням школярів у віртуальну реальність став першою подібною практикою, реалізованою в Україні. Також команда вже півтора роки працює над інтерактивним документальним фільмом у віртуальній реальності. Кошти на зйомки та пост-продакшн були зібрані завдяки платформі колективного фінансування Kickstarter. Зараз фільм доступний для безкоштовного перегляду через магазини контенту і додатків Oculus Store та Android Market.
Реклама 👇 Замовити

Випробували можливості проекту із віртуальною реальністю учні київської школи №57 — для них координатори проекту влаштували віртуальну екскурсію по ЧАЕС та околицях зони відчуження: діти ознайомилися з багатьма процесами, що відбуваються на станції після аварії 1986 року, але є недоступними для громадськості, без жодних ризиків для власного здоров’я.

На основі чого реалізовано проект

Побачити все це на власні очі школярі змогли завдяки системі колективного перегляду в окулярах та навушниках віртуальної реальності UniVRsee. Ця українська розробка вже використовується у кінотеатрі віртуальної реальності VR Cinema у столиці.

«Чорнобиль360» та UniVRsee показали можливості освітнього відео 1

Хто координує проект віртуальних екскурсій Чорнобилем

Кирило Покутний – автор проекту «Чорнобиль360», Сергій Терещенко – виконавчий продюсер. Для Кирила проект є особистим адже його батько понад 15 років пропрацювали на ЧАЕС, а сам Кирило народився в рік аварії.

Які подальші плани у команди «Чорнобиль360»

«Чорнобиль360» — перший проект освітньої платформи, яку автори планують запровадити в навчальних закладах. В перспективі на базі платформи створюватиметься контент для уроків географії, історії, біологїї та інших природничих дисциплін. Вчителі легко зможуть контролювати перегляд кожним учнем та отримають інструмент оцінки знань.

«Чорнобиль360» та UniVRsee показали можливості освітнього відео 2

Схожу систему вже успішно використовує компанія Google, кажуть організатори і додають, що їхній урок із зануренням школярів у віртуальну реальність став першою подібною практикою, реалізованою в Україні. Також команда вже півтора роки працює над інтерактивним документальним фільмом у віртуальній реальності. Кошти на зйомки та пост-продакшн були зібрані завдяки платформі колективного фінансування Kickstarter. Зараз фільм доступний для безкоштовного перегляду через магазини контенту і додатків Oculus Store та Android Market.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: