Vice та Airbnb започаткують оригінальний туристичний проект

Čytaty latynkoju
Vice та Airbnb започаткують оригінальний туристичний проект

Партнерський проект передбачає безкоштовну мандрівку для перших 100 учасників. Їм буде надано на вибір один із 4 індивідуальних турів. Можна буде познайомитися з субкультурою електронної музики у Кейптауні, побачити наживо нічне та клубне життя LGBTQ-спільноти у Токіо, долучитися до танцювальних субкультур Гарлема або відвідати кабаре та бурлеск-шоу у столиці Франції.

Хто може стати учасником чи учасницею проекту від Vice

Згідно із даними Airbnb, до участі в конкурсі допускаються користувачі сайту, які зареєструвалися до 1 вересня 2017 року віком старше 21-го, котрі проживають у Австралії, Великій Британії, Німеччині, Канаді, Мексиці, США, Франції, Південній Африці або Японії. Перший тур буде безкоштовним, решта — платними. Так журналістський корпус Vice хоче долучити аудиторію мандрівників та орендарів Airbnb до нового формату мандрівок та нових локацій.

Що дасть ініціатива компаніям-організаторам

Прибуток від реалізації подальших турів отримуватиме платформа Airbnb. Натомість Vice отримає бюджет на рекламну кампанію сайту. Фактично така співпраця буде спецпроектом із нативною рекламою та цікавим відеоконтентом. Враховуючи присутність Airbnb у 80 країнах світу, в компанії кажуть про фактично нескінченне розмаїття маршрутів для подальших мандрівок. Надаватимуть такі тури в рамках спеціальних пакетів Experiences. Їх Airbnb запустила минулоріч. Після купівлі пакету таких послуг турист має змогу стати безпосереднім учасником чи учасницею культурного життя у різних країнах планети. Загальна кількість турів такого штибу від Airbnb складає понад 2,5 тис. Тури доступні до 35 країн світу.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про сайти та платформи, котрі можуть статиДе зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb альтернативою Airbnb на час мандрівок та відпусток.