fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb

De zupynytysja v sezon vidpustok — 5 aľternatyv Airbnb

Якщо ви намагаєтеся заощадливо організувати наступну відпустку й не можете нічого знайти на звичному сайті Airbnb, на часі дізнатися про альтернативні сервіси
Jakščo vy namagajetesja zaoščadlyvo organizuvaty nastupnu vidpustku j ne možete ničogo znajty na zvyčnomu sajti Airbnb, na časi diznatysja pro aľternatyvni servisy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сервіс Airbnb непогано прижився у світі. На сайті кожен охочий може здати квартиру чи кімнату зацікавленим мандрівникам. Переваги у порівнянні зі звичним готельним номером очевидні — дешево і є можливість познайомитися з цікавими місцевими, відчути на собі атмосферу іншої країни. Однак Airbnb — не єдиний сервіс, який дозволяє отримати такий досвід. Ринок приватної оренди житла на канікули доволі солідний — лише у США його обсяг сягнув $32 млрд за інформацією Phocuswright (компанії, що займається дослідженням туристичних трендів). У 2018 році, за їхніми прогнозами, цей показник зросте до $37 млрд. Airbnb за останні роки набув популярності і в Україні, проте мало хто замислюється над тим, що насправді є чимало альтернатив цьому майданчику оренди житла. Плануючи відпустку, радимо звернути увагу й на інші сайти — адже більшість із них безкоштовні або майже безкоштовні. Tripping. Перш, ніж розпочинати пошуки кімнати, квартири чи готельного номера можна одразу зазирнути на цей сайт. Це — агрегатор різних ресурсів, що пропонують, як готельні номери, так і приватні квартири. У налаштуваннях пошуку можна обрати навіть намет. Подорожі заради миру із Servas Цей сервіс зявився після Другої Світової війни. Його засновник — неурядова організація Servas International, яка виступає за налагодження міжкультурних контактів поміж народами світу. Для цього співробітники створюють умови для людського спілкування між представниками різних народів, аби таким чином запобігати конфліктам та сприяти світовому мирові. На мандрівних миротворців чекають у 120 країнах світу. Щоби скористатися цим сервісом, вам має бути щонайменше 18 років та бажано знати англійську або мову країни, в яку ви їдете. Починати контакт з організацією варто приблизно за 6 тижнів до початку самої подорожі. Homestay. Ірландський сервіс для мандрівників запустився у 2013 році. Станом на сьогодні його інтерфейс та можливості виглядають дуже схожими на свого конкурента — Airbnb. У 150 країнах світу на цьому сайті можна знайти прихисток за невелику ціну — від $29 до $32 / ніч. GuestoGuest. Цей сервіс дозволить повною мірою зануритися в культуру та побут місцевості, якою ви подорожуєте. Тут можна обрати з-поміж 270 тис домівок у 187 країнах. Реєстрація на сайті безкоштовна. Далі система працює за принципом набору балів. За те, що ви приймаєте гостя — отримуєте бали; потім витрачаєте їх, щоби самому зупинитися деінде. Couchsurfing. Старий добрий сервіс так званих каучсерферів — або охочих поділитися канапою — також залишається однієї із опцій для бюджетних мандрівників. Тут ви можете не лише долучитися до сервісу з пошуку місця для ночівлі, але й стати членом спільноти манрівників у всьому світі. Регулярно в різних кінцях світу завзяті каучсерфери зустрічаються на каву й діляться досвідом про мандрівки й подорожні знайомства.

Сервіс Airbnb непогано «прижився» у світі. На сайті кожен охочий може здати квартиру чи кімнату зацікавленим мандрівникам. Переваги у порівнянні зі звичним готельним номером очевидні — дешево і є можливість познайомитися з цікавими місцевими, відчути на собі атмосферу іншої країни. Однак Airbnb — не єдиний сервіс, який дозволяє отримати такий досвід.

Ринок приватної оренди житла на канікули доволі солідний — лише у США його обсяг сягнув $32 млрд за інформацією Phocuswright (компанії, що займається дослідженням туристичних трендів). У 2018 році, за їхніми прогнозами, цей показник зросте до $37 млрд.

Airbnb за останні роки набув популярності і в Україні, проте мало хто замислюється над тим, що насправді є чимало альтернатив цьому майданчику оренди житла. Плануючи відпустку, радимо звернути увагу й на інші сайти — адже більшість із них безкоштовні або майже безкоштовні.

Tripping

Перш, ніж розпочинати пошуки кімнати, квартири чи готельного номера можна одразу зазирнути на цей сайт. Це — агрегатор різних ресурсів, що пропонують, як готельні номери, так і приватні квартири. У налаштуваннях пошуку можна обрати навіть намет.

Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb 1

— Ми виявили, що більшість мандрівників заходять на 5 різних сайтів перш, ніж забронювати щось

Джефф Мангаймер, представник Tripping

Подорожі заради миру із Servas

Цей сервіс з’явився після Другої Світової війни. Його засновник — неурядова організація Servas International, яка виступає за налагодження міжкультурних контактів поміж народами світу.

«Наша мета — побороти стереотипи між народами», — зазначено на сайті організації

Для цього співробітники створюють умови для людського спілкування між представниками різних народів, аби таким чином запобігати конфліктам та сприяти світовому мирові. На мандрівних миротворців чекають у 120 країнах світу. Щоби скористатися цим сервісом, вам має бути щонайменше 18 років та бажано знати англійську або мову країни, в яку ви їдете. Починати контакт з організацією варто приблизно за 6 тижнів до початку самої подорожі.

Homestay

Ірландський сервіс для мандрівників запустився у 2013 році. Станом на сьогодні його інтерфейс та можливості виглядають дуже схожими на свого конкурента — Airbnb. У 150 країнах світу на цьому сайті можна знайти прихисток за невелику ціну — від $29 до $32 / ніч.

Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb 3

GuestoGuest

Цей сервіс дозволить повною мірою зануритися в культуру та побут місцевості, якою ви подорожуєте. Тут можна обрати з-поміж 270 тис домівок у 187 країнах. Реєстрація на сайті безкоштовна. Далі система працює за принципом набору балів. За те, що ви приймаєте гостя — отримуєте бали; потім «витрачаєте» їх, щоби самому зупинитися деінде.

Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb 5

Couchsurfing

Старий добрий сервіс так званих «каучсерферів» — або охочих поділитися канапою — також залишається однієї із опцій для «бюджетних» мандрівників. Тут ви можете не лише долучитися до сервісу з пошуку місця для ночівлі, але й стати членом спільноти манрівників у всьому світі. Регулярно в різних кінцях світу завзяті «каучсерфери» зустрічаються на каву й діляться досвідом про мандрівки й подорожні знайомства.

Де зупинитися в сезон відпусток — 5 альтернатив Airbnb 7

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: