Європейська зведена команда виграла $10+ млн у Dota 2

Čytaty latynkoju
Європейська зведена команда виграла $10+ млн у Dota 2

Призовий фонд складав понад $24 млн, що є найбільшою грошовою винагородою у кіберспортивних дисциплінах за всю історію. За призи у Dota 2 змагалися 18 команд. Фінальний матч дивилося близько 5 млн людей по всьому світу.

Що цікавого було цьогоріч на The International 2017

Цьогорічний турнір став справжнім фестивалем, під час якого була анонсована нова гра від Valve — Artifact. Також було оголошено про двох нових героїв у Dota 2 — Zorro Amardillo та Sylph.

Серед подій, що відбулися вперше в історії гри — проведення матчу Dota 2 між професійним гравцем — українцем Данилом «Dendi» Ішутіним — та штучним інтелектом, де штучний інтелект переміг практично без шансів для людини. Таким чином Dota 2 і Valve вивели кіберспорт на цілком новий рівень, коли за призовим фондом та глядачами він випереджає вже багато видів традиційного спорту. Професійні гравці тепер заробляють не менше за професійних спортсменів у традиційних видах спорту та командних змагань.

Наступні кіберзмагання

Попереду на гравців та вболівальників чекає новий сезон, у якому буде проведено 11 великих турнірів з Dota 2 (із призовим фондом понад $500 тис) та 11 малих. В малих турнірах призовий фонд складатиме $300-500 тис. Також нагадаємо, що кіберспорт може статиКіберспорт пропонують включити до Олімпійських ігор однією з офіційних дисциплін Олімпіади. Про це в інтерв’ю Associated Press розповів співпрезидент комітету з проведення Олімпійських ігор у Парижі Тоні Естангет.