Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні

Čytaty latynkoju
Швейцарські сонячні панелі планують виробляти в Україні

Про можливість виготовлення таких пристроїв, як сонячні панелі, повідомляє агентство Держенергоефективності. Така інформація з’явилася за результатами зустрічі голови відомства Сергія Савчука із засновником та генеральним директором швейцарської компанії-стартапу «Designergy» Даніелем Лепорі.

В чому переваги технології

Як пояснив представник швейцарської компанії, технологія передбачає інтеграцію сонячних панелей в дахове покриття будинку. Так звана TCR system забезпечує низку переваг. Серед них — забезпечення високої термоізоляції будинку завдяки ізоляційним матеріалам усередині системи, водонепроникність даху і найголовніше – можливість виробляти електроенергію з енергії сонця.

За результатами зустрічі сторони домовилися опрацювати фінансову модель виробництва в Україні сонячних панелей за технологією швейцарської компанії «Designergy» та надалі розвивати співпрацю у цьому напрямі.

Завдяки цій технології вирішуються такі проблеми, як скорочення втрат тепла у будинку та зменшення залежності від традиційних енергоресурсів. Наразі ми розширюємо горизонти та шукаємо нові ринки. У полі зору – Україна, яка має величезний потенціал для електрогенерації з енергії сонця та сприятливі кліматичні умови

Даніель Лепорі, засновник та генеральний директор компанії «Designergy»

Раніше стало відомо, що українець Євгеній Ерік створив жалюзі«Сонячні» жалюзі з України зібрали $50 тис на Kickstarter, які не лише захищають вашу квартиру, будинок чи офіс від сонця, але й генерують при цьому електроенергію. Вони здатні виробляти до сотні кіловатт щомісяця при відносно низькій ціні самого гаджета. Ті, хто зробив попереднє замовлення на Kickstarter та підтримав своїм внеском, отримають свій ґаджет у грудні 2017 року. Розробка вже отримала схвальні оцінки у блогосфері навіть на етапі попереднього замовлення.