У вересні в Києві відбудуться наукові пікніки

Čytaty latynkoju
У вересні в Києві відбудуться наукові пікніки

Наукові Пікніки — це інтерактивні експерименти для жителів різних міст України. В наметах, на скверах чи інших публічних територіях організатори пропонують поєднати науку з забавою. 

Місце та час проведення

Захід відбудеться у парку імені Тараса Шевченка з 10:00 до 18:00 години.

Наукові пікніки вже багато років проводяться в Польщі. Там їх організовує Центр науки Коперник і Польське радіо. Саме звідти українськими організаторами і взято формат. Наукові пікніки вдбувалися вже у 8 містах. Зазвичай фестиваль проходить у вересні, кожну суботу і неділю в іншому місті — своєрідний науково-популярний марафон. Між фестивальним періодом восени також проходять наукові майстер-класи в дитячих будинках і школах. Загальноукраїнська координаторка Анна Возняк проводила дитячі наукові клуби в звільнених містах на Сході України. Також організатори також проводили наукові квести BrainRun на замовлення, щоб мати кошти на проведення благодійних проектів і самого фестивалю.

Раніше ми розповідали вам про успіхи юних українських науковців. Українські школярі віком від 15 до 17 років Михайло Корешков, Інга Манжуленко, Ігор Жуковський під менторством Надії Владикіної виступилиУкраїнські школярі увійшли в ТОП-20 серед 160 країн на FIRST GLOBAL на міжнародній STEM-олімпіаді у Вашингтоні FIRST GLOBAL. Всі створені командами-учасницями роботизовані прототипи та написані під них програми мали виконувати реальні завдання. Вони були пов’язані з подолання проблем із забезпеченням та використанням водних ресурсів на планеті. Змагатися українцям довелося спільно із учасниками з інших країн. У підсумку вони посіли 19 місце серед 160 учасників.