fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські школярі увійшли в ТОП-20 серед 160 країн на FIRST GLOBAL

Ukraїnśki školjari uvijšly v TOP-20 sered 160 kraїn na FIRST GLOBAL
Українські школярі в складі своєї команди змогли увійти до ТОП-20 країн, які змагалися у Вашингтоні на міжнародній олімпіаді із робототехніки та програмування
Ukraїnśki školjari v skladi svojeї komandy zmogly uvijty do TOP-20 kraїn, jaki zmagalysja u Vašyngtoni na mižnarodnij olimpiadi iz robototehniky ta programuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Школярі віком від 15 до 17 років Михайло Корешков, Інга Манжуленко, Ігор Жуковський під менторством Надії Владикіної цими днями виступили на міжнародній STEM-олімпіаді у Вашингтоні FIRST GLOBAL. Всі створені командами-учасницями роботизовані прототипи та написані під них програми мали виконувати реальні завдання. Вони були повязані з подолання проблем із забезпеченням та використанням водних ресурсів на планеті. Змагатися українцям довелося спільно із учасниками з інших країн. У підсумку вони посіли 19 місце серед 160 учасників. Головне про конкурс, в якому досягли успіху українські школярі. FIRST Global — це ініціатива, котра щороку проводить міжнародних конкурс із конструювання, робототехніки та програмування. Вона проводиться на засадах STEM серед понад 2 млрд кандидатів з різних країн світу. В основу завдань покладено потреби неприбуткових організацій, які вирішують глобальні світові проблеми — а в форматі змагання важливим стає взаємодія студентів та школярів з різними культурами, релігійною та етнічною приналежністю для напрацювання спільних рішень та презентації їх журі конкурсу. Цьогоріч метою конкурсу було триденне змагання шкільних команд із майже 160 країн у вирішення задач захисту та раціонального використання водних ресурсів, оскільки ця проблема є однією із ключових у світі. Перемогу в конкурсі та золоті медіалі отримали команди Фінляндії, Сингапуру та Індії.
Реклама 👇 Замовити

Школярі віком від 15 до 17 років Михайло Корешков, Інга Манжуленко, Ігор Жуковський під менторством Надії Владикіної цими днями виступили на міжнародній STEM-олімпіаді у Вашингтоні FIRST GLOBAL. Всі створені командами-учасницями роботизовані прототипи та написані під них програми мали виконувати реальні завдання. Вони були пов’язані з подолання проблем із забезпеченням та використанням водних ресурсів на планеті. Змагатися українцям довелося спільно із учасниками з інших країн. У підсумку вони посіли 19 місце серед 160 учасників.

Головне про конкурс, в якому досягли успіху українські школярі

FIRST Global — це ініціатива, котра щороку проводить міжнародних конкурс із конструювання, робототехніки та програмування. Вона проводиться на засадах STEMУкраїнські школярі увійшли в ТОП-20 серед 160 країн на FIRST GLOBAL 1Ізраїльська освіта та практики STEAM — чого варто повчитися Україні серед понад 2 млрд кандидатів з різних країн світу. В основу завдань покладено потреби неприбуткових організацій, які вирішують глобальні світові проблеми — а в форматі змагання важливим стає взаємодія студентів та школярів з різними культурами, релігійною та етнічною приналежністю для напрацювання спільних рішень та презентації їх журі конкурсу.

Цьогоріч метою конкурсу було триденне змагання шкільних команд із майже 160 країн у вирішення задач захисту та раціонального використання водних ресурсів, оскільки ця проблема є однією із ключових у світі. Перемогу в конкурсі та золоті медіалі отримали команди Фінляндії, Сингапуру та Індії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: