Microsoft «навчить» Windows 10 стежити за поглядом користувача

Čytaty latynkoju
Microsoft «навчить» Windows 10 стежити за поглядом користувача

Користувач зможе утримувати погляд на значку додатка, щоб запустити його. Також він зможе аналогічним чином взаємодіяти з екранною клавіатурою для введення тексту, обіцяють у Microsoft.

Як функціонуватиме нововведення

Звичайно, для повноцінної роботи функції Eye Control в Windows 10 буде потрібен буде, наприклад, пристрій Tobii Eye Tracker 4C. Наразі Microsoft працює над спеціальним набором тексту, де досить буде буквально подивитися на першу і останню букви в бажаному слові, а також “пробігтися” по буквах між ними, і система запропонує його для додавання. Крім того, в новій збірці вперше за 20 років компанія переглянула кольори в консолі ОС. З іншого можна відзначити додавання 3D-об’єктів в Word, Excel і PowerPoint, оновлення дизайну браузера Edge і деякі інші нововведення.

Раніше стало відомо, що продажі нової ігрової консолі від Microsoft розпочнуться в усьому світіMicrosoft представила нову консоль для ґеймерів 7 листопада 2017 року. Аксесуари попередніх поколінь Xbox One будуть повністю сумісними — а також обіцяно зворотню сумісність ігор для Xbox 360 та Xbox One. Серед планів — технологія так званого «суперсемплінґу» для покращення картинки на різних типах телевізорів. Новинку називають найменшою із консолей серії Xbox, які коли-небудь виходили. Серед найперших нових ігор для неї — Forza Motorsport 7, вона буде доступна із 3 жовтня 2017 року. Цілком можливо, що керування поглядом буде доступне і для ігрових контролерів.