LOT Polish Airlines запускає новий рейс в Україну

Čytaty latynkoju
LOT Polish Airlines запускає новий рейс в Україну

Перший рейс польських авіаліній LOT відбудеться в ніч з 3 на 4 серпня. Літаки курсуватимуть в понеділок і п’ятницю. Політ з Польщі в Україну здійснює літак Bombardier Dash Q400. Подорож триватиме 1 год 20 хв.

Що варто знати про розклад рейсів

У LOT заявляють, що рейс Львів-Бидгощ буде рентабельним. Таким чином, в 2017 р, в порівнянні з 2016 р, на польському напрямку частота рейсів збільшиться з 12 до 20 на лініях Варшава-Львів (LOT), Радом-Львів — 2 рази на тиждень (SprintAir), Познань-Львів — 3 рази в тиждень (LOT), Бидгощ-Львів — 2 рази на тиждень (LOT Airlines), Вроцлав-Львів — 3 рази на тиждень (Wizz Air).

Головне про нового перевізника на українському ринку

LOT — польська авіакомпанія. Здійснює польоти в 50 міст більше 30 країн світу. Є членом Star Alliance. Авіаперевізник має дочірню компанію Eurolot, що займається перевезеннями пасажирів всередині Польщі на літаках ATR 72 і ATR 42 і лоу-кост оператора Centralwings. Також LOT пропонує прямі далекомагістральні рейси в США, Канаду і країни Азії. Потік пасажирів компанії оцінюють в 5 млн пасажирів на рік. Авіакомпанія була заснований 1 січня 1929 року, перший міжнародний політ був здійснений 1 квітня 1930 року в Бухарест.

Це відмінне рішення для кількох тисяч українців, які навчаються і працюють в нашому регіоні. Це теж можливість подорожувати, яка відкривається для жителів нашого воєводства. Ми так спланували повідомлення, що пасажири зможуть провести вікенд у Львові

Збігнєв Орловський, віце -маршал Куявсько-Поморського воєводства

Інші формати співпраці з Польщею

Раніше спікер українського парламенту повідомив проУкраїна та Польща реалізують інфраструктурні проекти заплановані зміни до держбюджету — згідно із ними передбачено фінансування будівництва транспортної лінії від Львова до Вінниці й Одеси, яка має поєднуватися з базовою гілкою транспортного коридору Via Carpatia, що йде з півдня на північ. Також буде споруджено нові інфраструктурні об’єкти за участі польської сторони